Какво е мнението ви за пералните Zanussi и Neo?

  • 12 865
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Привет!
Искам да си купя пералня но разполагам с 400лв максимум.Спряла съм се на няколко модела и искам да питам някой има ли някоя от тези и дали е доволен? Или да е чувал отзиви. Изчетох много форуми но за Нео точно нищо не намерих.
Ето ги моделите:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010719 За цената има сравнително добри характеристики

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010720

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011191

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029825

Може да ми препоръчате и други марки и модели долу -горе в този ценови клас,че наистина съм пред труден избор  newsm78
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 830
Зануси - да, Нео - не Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Zanussi - да,  Peace  но Neo-то го остави. ooooh!
Neo са евтини и не се знае къде са сглобявани - в Тайланд, Турция, кварталния гараж или по-наблизо. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 080
ами Нео - да не се чува, а пък за Занусито - става, ама що не поогледаш още малко...И те имат някой кусури. Не знам дали за тоя модел беше, ама имаше някакви с фабрични дефекти или нещо подобно. Аз имам зануси и като ми върти центрофугата и мнооого скърца - от сервиза ми вика "А ми те са си Така"

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как не се научихте, че за 300-400-500лв. все един и същ боклук ще вземете и няма никакво значение каква марка ще се мъдри на лицевия панел.

# 5
  • Мнения: 143
имаме същата пералня  ZANUSSI,която си я избрала от техномаркет,ползвам я вече 5години и за сега нямам никакви проблеми.

# 6
  • Мнения: 347
Ние преди около две години бяхме изправени пред същия избор.Не разполагахме с много средства, а аз вече полудявах без пералня и трябваше да намерим оптималния вариянт.Избрахме Зануси, доста прилича на тази която ти си показала, но сигурно е по-стар модел или по-нисък клас, защото е с по-малко обороти и екстри.За две години не е правила никакви проблеми, бих казала че е доста тиха, не трака и не скърца.Доволна съм от нея, единствено, сега ако имах възможност пак да избирам, бих си взела някоя с повече обороти (тогава си мислех, че това с оборотите е някоя дребна подробност от характеристиката, на която само мъжете обръщат внимание  Crazy ).Ами това мога да кажа от личен опит.А колкото до Нео - никога нищо Нео не сме имали, защото мойто никога не би позволил Нео да влезе вкъщи, толкова е против.Ами това е, дано съм била полезна.

# 7
  • Мнения: 347
как не се научихте, че за 300-400-500лв. все един и същ боклук ще вземете и няма никакво значение каква марка ще се мъдри на лицевия панел.

Шани, ами научили сме се, но все пак и хората с по-малки финансови възможности имаме право да избираме, нали.И не можеш да ме убедиш, че е все едно дали ще е NEO, WHIRLPOOL, Zanussi и др.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как не се научихте, че за 300-400-500лв. все един и същ боклук ще вземете и няма никакво значение каква марка ще се мъдри на лицевия панел.
Шани, ами научили сме се, но все пак и хората с по-малки финансови възможности имаме право да избираме, нали.И не можеш да ме убедиш, че е все едно дали ще е NEO, WHIRLPOOL, Zanussi и др.

все едно е...Все турски боклуци... Ако искаш, вярвай.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
как не се научихте, че за 300-400-500лв. все един и същ боклук ще вземете и няма никакво значение каква марка ще се мъдри на лицевия панел.
Шани, ами научили сме се, но все пак и хората с по-малки финансови възможности имаме право да избираме, нали.И не можеш да ме убедиш, че е все едно дали ще е NEO, WHIRLPOOL, Zanussi и др.

все едно е...Все турски боклуци... Ако искаш, вярвай.

Ти пък се изказа не подготвена направо. Искам да ти кажа, че има неща, които се правят точно в Турция и повярвай ми не са боклуци.
Направо сега по темата. Не бих си взела нито ZANUSSI или NEO. Навремето като си купувах доста бях говорила със специалисти и ми казаха, че съм им пълни сервизите точно с тези марки(също така с  INDESIT).  Но разбира се това е твое решение и всичко е и до възможности. Hug Успех! Peace

# 10
  • Мнения: 2 270
Майка ми от няколко години ползва Зануси и е много доволна!

# 11
  • Мнения: 4 916
как не се научихте, че за 300-400-500лв. все един и същ боклук ще вземете и няма никакво значение каква марка ще се мъдри на лицевия панел.

 Peace Peace Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

все едно е...Все турски боклуци... Ако искаш, вярвай.
Ти пък се изказа не подготвена направо.

Дано си намериш по-подготвен от мен човек, по тези въпроси  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 207
Родителите ми са със Зануси от 10год.(тогава си купиха най-евтината) и нищо и няма и сега.

# 14
  • Мнения: 2 005
Zanussi - да,  Peace  но Neo-то го остави. ooooh!
Neo са евтини и не се знае къде са сглобявани - в Тайланд, Турция, кварталния гараж или по-наблизо. Rolling Eyes

Сглобяват ги направо на кораба, на път от Китай за България Joy

Общи условия

Активация на акаунт