Тапети?

  • 16 365
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Обиколих Бриколаж,Декор,Домко,Практикер.Още идеи?



# 1
  • Мнения: 4 916
Виж в "Нашият дом" - там има няколко теми.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 15:51 от argun

# 2
  • Мнения: 210
Търся тапети РАШ  производител - Германия, няколкото магазини които познавам в София са затворени илипреместени...

Благодаря ви предварително!

# 3
  • Мнения: 157
Аз търся тапети за баня,но луксозни?

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Genesis

# 5
  • Мнения: 62
в декор център не си ли хареса?имат супер тапети.погледни на сайта им: www.decorcenter.bg

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Декора тапетите са по 50лв ролката Crazy
Ние взехме от Зона-та по 23лв Peace

# 7
На ъгъла на ул.Козлодуй и бул.М.Луиза , преди банките/от тяхната страна/ има малко магазинче за тапети/не само/.Избора е ОГРОМЕН !!!Има и избор по каталог.Има и много евтини и много скъпи, но цените в сравнение с големите магазини са по-ниски.

# 8
  • Мнения: 655
Ето една идея от мен: тъй като малките надраскаха и накъсаха тапетите у майка ми решихме, че в новата ни къща няма да има тапети и ще викаме художник да изрисува стените на детската стая. Пак могат да драскат, но лесно ще се замаже, а и няма да се притеснявам, че може да лапнат парченцата.

# 9
  • Мнения: 312
Ето тук продавам три рула немски тапети за баня на съвсем прилична цена  Simple Smile
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=129258&cat=500

# 10
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 471
Търся тапети РАШ  производител - Германия, няколкото магазини които познавам в София са затворени илипреместени...

Благодаря ви предварително!

Магазинът се премести в Борово. http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=e696d22ff5a865a10dcb1e2c977bf4 … x=7&start.y=9

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Раш видях в Лабиринт

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
а в зоната дали имаше от тези стикери детски за стените, които се лепят?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
няма.В Домко ги има

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
мерси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт