Може ли да давам АМ 2-ка известно време и след годинката?

  • 449
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Колко дълго може да се дава 2-ката АМ?Проблем ли е,ако 2-3 месеца след навършването на 1 год. продължа с 2-ри номер?Дъщеря ми е доста склонна към запек и най-накрая открих АМ,което й влияе изключително добре и проблемите с акането отпаднаха.Досега не беше помогнало трайно нищо,нито захранването,нито факта,че все още я и кърмя.След пробата на няколко АМ,нещата се оправиха от "простия"Нестожен.Възхитена съм!Скоро ставаме на годинка и логичното продължение е Нестле Джуниър,защото Нестожен-а няма 3-ка.Обаче ме е страх да не се запече отново...Дали е проблем да продължа с 2-ката поне още известно време?

# 1
  • Мнения: 27 524
О, не, никакъв, аз все още си давам двойка, тройките не ги одобрявам и не давам. Няма никакъв проблем и до 3 да даваш двойка.  Hug

# 2
  • Мнения: 117
О, не, никакъв, аз все още си давам двойка, тройките не ги одобрявам и не давам. Няма никакъв проблем и до 3 да даваш двойка.  Hug

И аз мисля, че не би трябвало да има никакъв проблем.
Аз също смятам да давам 2-та (която е до 8-и месец) до 10 или 11 месец. Все пак вече хапваме и пюрета така, че и според мен няма място за притеснение.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт