1 ОДЗ Възраждане - София???

  • 2 347
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
1 ОДЗ
Възраждане
ул. Брегалница 48
тел.: 317017 316094

Интересувам се за тази детска градина, т.н. еврейска - някой знае ли нещо.Ще съм много благодарна на всички, които споделят мнения и коментари.

# 1
  • Мнения: 3 886
1 ОДЗ
Възраждане
ул. Брегалница 48
тел.: 317017 316094

Интересувам се за тази детска градина, т.н. еврейска - някой знае ли нещо.Ще съм много благодарна на всички, които споделят мнения и коментари.
Имаше тема за нея какво точно те интересува за нея???

# 2
  • Мнения: 274
Потърсих, но не открих темата, можеш ли да ми пратиш линка към нея. Чух за нея и хубави неща и лоши. Може ли дете, което няма нищо еврейско да учи в яслата, какви са условията, учителките, базата, заплащането, как става приемането. Това ме вълнува наи общо.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 82
Моят син ходи в яслата. Нямаме еврейска жилка Peace Приемът става по надлежния ред - подаваш си молба и чакаш да те приемат. Аз съм доволна, детето се чувства щастлив с децата и лелкие там. Материалната база е остаряла, а плащането е като във всяка детска градина в София - 40 лв. месечна такса.

# 4
  • Мнения: 3 886
Потърсих, но не открих темата, можеш ли да ми пратиш линка към нея. Чух за нея и хубави неща и лоши. Може ли дете, което няма нищо еврейско да учи в яслата, какви са условията, учителките, базата, заплащането, как става приемането. Това ме вълнува наи общо.
сега е момента на записване или да чакаш да пуснат линка  по интернет на 04.02.2008г за документи.ЛИчно на ме н не ми харесва самата обстановка в градината единственото с което мога да ти помогна е да ти дам телефоните и самия адрес  ул. "Брегалница" № 48
Тел: 8317017   Успех.НО има наоколо и другии за всеки случаи подаи на 2 места документи до нея малко по нагоре е  65 та и аз самата ти я препоръчвам.Има пощадка и зеленина.Това в 1 во ОДЗ го няма там е само цимент и е  винаги сянка.40 лева е навсякъде отделно се дават предполагам както във всяка детска пари за консумативи може би за цялата година около 40-50 лв

# 5
  • Мнения: 43
Извинявай обаче никъде не можах да видя къде се намира 65 то ОДЗ.Моля за мако по-вече инфо къде се намира.

Благодаря ти предварително.

# 6
  • Мнения: 3 886
65  ЦДГ 
Възраждане ул. "Овче поле" № 123
Тел: 8310324
 :peace:8310224

Общи условия

Активация на акаунт