Клюкините от нощта - 1

  • 11 566
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Гледам повечето пишат нощем - айде на новата тема тогава Simple Smile

# 1
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Стъни,много ми хареса заглавието на темата. PeaceКак е Малчо? Hug

# 2
  • Мнения: 408
Само по тъмно ли може да се пише тук, или за неща които са се случили през нощта ?  Wink

# 3
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
За всичко Инкел за всичко,особено за това,което се случва през нощта Peace

# 4
  • Мнения: 903
Супер е темичката!  Hands Thumbsup  Жалко само, че нямам с какви нощни подвизи да се похваля. Любимият - далеч.... и по-такивата работки само ми си присънват на мене. smile3524  Точно го е рекъл народът: "Гладна кокошка просо сънува!" Та в тоя ред на мисли, понеже не ми се вярва само аз да съм тъй, предлагам подписка за основаване на ПГКНПС (Партия на гладните кокошки по нощята просо сънуващи) Mr. Green

# 5
  • Мнения: 451
Записвам се в партията,ама леко да я прекръстя,за такива като мен-ПГКНЛПС(Партия на гладните кокошки по нощята липсващо просо сънуващи) Mr. Green
Блонди,ти се радвай,че имаш обект на сънищата си Peace, ние от другата партия ще сънуваме к`вото падне,наред hahaha

# 6
  • Мнения: 903
То просото че е липсващо - туй ясно бе, Пати! Иначе нямаше да го сънуваме, ами да си го консумираме с кеф!  Wink Joy

# 7
  • Мнения: 451
Ее,Блонди,твойто просо нали е в чужбина и ще се върне ,че може и с диамантен пръстен да и дойде Laughing Peace

# 8
  • Мнения: 903
От таквъзи гледна точка, да! Мойто просо е тъй да се каже "пакетирано" и озаглавено с  "етикет", пък вашто е омешано в общия чувал. Mr. Green

Пък за пръстена, айде за диамант толкоз няма да придиряме! Той нека само да ми кацне!.......  Wink Joy

# 9
  • Мнения: 408
От таквъзи гледна точка, да! Мойто просо е тъй да се каже "пакетирано" и озаглавено с  "етикет", пък вашто е омешано в общия чувал. Mr. Green

Пък за пръстена, айде за диамант толкоз няма да придиряме! Той нека само да ми кацне!.......  Wink Joy
И ще има кълване, кълванееееее ....... на просо.  Wink
Айде и аз да се запиша в партията, макар че вече съм и дългогодишен член.  Sad

# 10
  • Мнения: 2 336
Не съм чела един ден и вие сте писали, писали.
Тази сутрин Ицко си контузи вратлето. Много го боля. Ама и той много рязко си врътна главата. Сега седи намазан и с шал на врата.
Викнах свекървата, че това е по нейната част. Тя явно звъннала на БНД. Та той преди малко цъфна. Дойде да види Ицко. Кво е това чудо велико?  newsm78
Ангелчето пък вчера направи конюктивит. А допълнително и пъпките от стафилококовата инфекция пак се разпростряха из цялото тяло. Целият е боядисан в лилаво с едно лекарство.
Сутринта и двамата реват и аз не знам на кого да обърна внимание. Иди ми да се гръмна. Или по скоро ми иде да гръмна някой друг.

# 11
  • Мнения: X
Гледам повечето пишат нощем - айде на новата тема тогава Simple Smile
и аз нощеска щях да пиша
като се събудих в 2, та до 5 не съм спала
баси

# 12
  • Мнения: 903
Пък за пръстена, айде за диамант толкоз няма да придиряме! Той нека само да ми кацне!.......  Wink Joy
И ще има кълване, кълванееееее ....... на просо.  Wink
Айде и аз да се запиша в партията, макар че вече съм и дългогодишен член.  Sad

Че как иначе бе, Инкел, кълването е важно нещо! newsm57
Макар че ПГКНПС е партия на гладните кокошки, и петли приемаме, така че:  Добре дошъл в нашите стройни редици!  newsm47

# 13
  • Мнения: 463
Записвам се в партията,ама леко да я прекръстя,за такива като мен-ПГКНЛПС(Партия на гладните кокошки по нощята липсващо просо сънуващи) Mr. Green
Абе и аз съм за тази партия,само да решите нещо да основавате.Напоследък вече незнам какво ми е просото,най-вече ми се работи.Така ми омръзна от това седене в къщи,тоз майстор дето ни прави СПА-то ми иде #2gunfireОня ден си мисля да отида калфа да му стана,белким свърши по-бързо.

# 14
  • Мнения: 903
Така ми омръзна от това седене в къщи,тоз майстор дето ни прави СПА-то ми иде #2gunfireОня ден си мисля да отида калфа да му стана,белким свърши по-бързо.

Онирче, душко, под "белким свърши по-бързо" какво имаш предвид? newsm53

Общи условия

Активация на акаунт