Имам проблем с цикъла

  • 695
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,момичета.
Имам проблем с цикъла.Досега никога не съм имала,дори след раждането.Но сега ми върви вече десети ден и то уж намалява,а в моменте е нещо страшно....Почвам да се притеснявам да не е кръвоизлив  Sad Искам да отида на лекар,но нали трябва да ми е спряло за да отида?!Посъветвайте ме какво да направя.Другото което е аз съм на работа до 18.30 часа,а лекарите са до 19.00 и няма как да успея да отида.Ако някой може да ми препоръча лекар,който да работи до по-късно или в почивните дни,моля да даде някакви координати Praynig

# 1
  • Мнения: 2 197
Трябва да те погледне лекар. И това, че си до 18.30 на работа е несериозно - излизаш за половин или един час и отиваш. Така или иначе вечерта няма да намериш лекар. Нека да те видят на ехограф - може да е аборт и да се чистят клетките. Или друго нещо, но лекаря ще те насочи, може някакви медикаменти да даде и поне да изключи някои варианти.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Излез от работа или си тръгни по-рано. Не чакай до почивните дни- едва понеделник е!

# 3
  • Мнения: 1 335
Запиши си час и си пусни болничен за този ден или направо помолида бъдеш освободена за половин ден или няколко часа.
От кой град си?

# 4
  • Мнения: 20
Обадих се на личната лекарка,днес ще мина да си взема направление и утре отивам.
Аrcana от София съм.

Общи условия

Активация на акаунт