Педиатър за 4 годишно дете в ТОКУДА БОЛНИЦА

  • 1 838
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте, бих искала да чуя мнения за педиатрите в ТОКУДА. Дъщеря ми е на 4 години и търся там добър педиатър.
Имте ли впечетления? Можете ли да ми препоръчате име? Споделете негативите и позитивите от личните си контакти с педиатрите там.
Ще ми помогнете много Simple Smile
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 76
Здравейте, бих искала да чуя мнения за педиатрите в ТОКУДА. Дъщеря ми е на 4 години и търся там добър педиатър.
Имте ли впечетления? Можете ли да ми препоръчате име? Споделете негативите и позитивите от личните си контакти с педиатрите там.
Ще ми помогнете много Simple Smile
Благодаря предварително   bouquet

Това, което ще ти препоръчам е не в Токуда, а в правителствена. Д-р Обрешкова. Страхотен педиатър, но за жалост не работи по здравна каса. Мисля, че и в Токуда няма такива, които да ги избереш като ДЖ-Пи. На ако наистина ти трябва добър педиатър, определено тя е човека.

# 2
  • Мнения: 143
Това, което ще ти препоръчам е не в Токуда, а в правителствена. Д-р Обрешкова. Страхотен педиатър, но за жалост не работи по здравна каса. Мисля, че и в Токуда няма такива, които да ги избереш като ДЖ-Пи. На ако наистина ти трябва добър педиатър, определено тя е човека.

Не е проблем, че не е по здравна каса. Не търся ДжиПи. Просто педиатър.
А питам конкретно за тази болница, защото ми е много удобно пътуването до нея.
Благодаря за инфото   Simple Smile

# 3
  • Мнения: 76
Затова ти препоръчвам правителствена, защото е близко до Токуда и транспорта до там е същия.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 145
Д-р Кендерова в Токуда.
Дъщеря ми  я обожава, иска да стои там по цял ден. Изключително внимателна, но най-важното от десетки специалисти, само тя успя да открие какво и е точно на дъщеря ми.

# 5
  • Мнения: 752
Още един глас за д-р Кендерова. Малката е хоспитализирана при нея и съм доволна. Внимателна, обяснява, млада и запозната с новостите в лечението.

Общи условия

Активация на акаунт