откуде да купя хубави формички за сладки?

  • 6 064
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте мили мами. Моля за помощ - откъде в София мога да купя формички за сладки - търся най-обикновенни - пластмасови с форма на звезда, сърце, луна, цвете.... нещо като комплект. Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 5 001
От магазините за домашни потреби. Има,има не се притеснявай   bouquet

# 2
  • Мнения: 473
не се сещам къде има такива магазини...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
В повечето магазини за 1 лев продават такива комплекти, в Метро също има.

# 4
  • Мнения: 5 001
не се сещам къде има такива магазини...
А ти откъде си?Ако си от София ще ти обясня...
Джуто,много добре ти е казала,че в магазините за 1 лев също ги има....Аз тази зима си купих метални.Много съм доволна....

# 5
  • Мнения: 3 830
Магазин за домашни потреби или стоки за бита Peace

# 6
  • Мнения: 1 327
аз да си призная тая година ползвах и формичките за пластелин на щерката  Embarassed многооо готини курабийки станаха

# 7
  • Мнения: 473
мерси много.

# 8
  • Мнения: 5 228
Преди няколко месеца купих много хубави метални формички от Фантастико в Скай Сити в Гео Милев.

# 9
  • София
  • Мнения: 68
И аз мисля че в Метро съм виждала

# 10
  • София
  • Мнения: 3 679
Виж в Продавалника, една майка продаваше - имаше и комплекти, имаше и на брока - може да ти хареса нещо.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
А ти откъде си?Ако си от София ще ти обясня...
Джуто,много добре ти е казала,че в магазините за 1 лев също ги има....Аз тази зима си купих метални.Много съм доволна....

В магазините по левче - няма, поне в тези в които съм питала около нас, не зареждали.

Кажи къде има в София - направо да ида и да си купя? До Метро или до Скай сити ми е далеч с това малко бебе да отида.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 426
аз да си призная тая година ползвах и формичките за пластелин на щерката  Embarassed многооо готини курабийки станаха

И аз така, има ги във всяка книжарница, даже различни размери  Peace.

# 13
  • Мнения: 1 172
Това е от асортимента на Tescoma:

http://www.tescoma.cz/en/katalog/x3mezistr.php?skupina0=4&sk … =5&skupina2=2

Продават техни продукти в ХИТ, вероятно и в други големи хипермаркети.

# 14
  • Мнения: 473
мерси много. аз вече си купих - на Солинген, от магазина им на Пиротска. страхотни са - различни форми, метални, има  по-големи и по-малки и целия комплект е 6.40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт