Препарат за топлинна защита за коса?

  • 61 092
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Моля, препоръчайте препарат, който защитава косата от изгаряне при ползване на сешоар и преса.
Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 246
Аз съм много доволна от Innova flexible thermal protector на Indola  Peace

# 2
  • Мнения: 18 542
Сподели, моля те, от къде и за колко се сдобиваш с това чудо  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 936
Лореал-профешънъл - крем и спрей-от крема съм повече доволна  Peace,Керастаз също имат такива продукти ! може и на други марки да има,но аз тези съм ползвала.

# 4
  • Мнения: 5 246
Сподели, моля те, от къде и за колко се сдобиваш с това чудо  Simple Smile

Препоръча ми го една позната, която има магазин за козметика, струва 21 лв.  Simple Smile
Иначе имам и крема на Лореал, но не мога да кажа, че съм много доволна.   Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 18 542

Препоръча ми го една позната, която има магазин за козметика, струва 21 лв.  Simple Smile
Иначе имам и крема на Лореал, но не мога да кажа, че съм много доволна.   Rolling Eyes
Кажи къде е магазина  Praynig може и на лични.

# 6
  • Мнения: 3 312
 Flutter 6те следя

# 7
# 8
  • Мнения: 5 246
Кажи къде е магазина  Praynig може и на лични.

Магазинчето се намира на Колохозния пазар(зад блоковете с гаражите), на ул. Радецки казва се "Белисима".

# 9
  • Мнения: 1 313
Аз разчитам на кристали и лосионите на Биофарма.

# 10
  • Мнения: 1 174
С тази цел позвам кристали за коса.Старая се да избягвам сешоар, но не винаги е възможно.

# 11
  • Мнения: 18 542
Innova flexible thermal protector го намерих в нета в един онлайн магазин за 14,50 без доставката. Поръчах го, утре ще ми го доставят, така че ще пиша скоро  Sunglasses
Radina, благодаря!

# 12
  • Мнения: 4 435
Innova flexible thermal protector го намерих в нета в един онлайн магазин за 14,50 без доставката. Поръчах го, утре ще ми го доставят, така че ще пиша скоро  Sunglasses
Radina, благодаря!

Ще дадеш ли сайта? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 179
Можеш ли да дадеш link да си поръчам и аз  baby_neutral

# 14
  • Мнения: 18 542
Да, ето го: http://hair2007.bg обаче току що ми се обадиха и ми казаха, че били останали само 2 бройки (аз поръчах 3) и че ще зареждат след около седмица.

Малко ме учуди разликата в цената, която спомена Radina и тази в сайта обаче  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт