Към майките на две и повече деца с по-малка разлика

  • 546
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Моля, ви споделете колко е разликата между децата ви? Колко трудно ви беше, когато децата са с по-малка разлика? Дали сами ги отглеждахте или си имахте помощници? Ние се замисляме за второ бебче, не веднага но след няколко месеца, по съвет на лекарката ми имам зелена светлина 6 месеца след раждането, но се колебая колко време да изчакаме. Дали е добре да са с по-малка разлика, т. е. да ги отгледаме наведнъж или да изчакаме повечко малката да порасне? Споделете вашия опит, знам предварително, че ще получа добри съвети за което искрено ви благодаря!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Shocked Същата тема я има в "Нашите деца"...аз ли съм се бъгнала нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Сега ще проверя, ако я има моля за извинение. Опитах се преди  да я пусна да намеря подобна, но явно не съм успяла.

# 3
Здравей моите момиченца са на 2г.5м. и 1г.3м.Няма да ти описвам какъв ад изживях,когато малката се роди.Тя денонощно плачеше,постоянно я водех на доктори защото си мислех,че е нещо болна.Но в крайна сметка се оказа,че е плакала от ината си.Гледам си ги абсолютно сама.Няма да ти казвам какво живо дяволче си имаме в къщи.Но няма да те разочаровам защото след всичо лошо има и много хубави моменти.Но все пак много съм щастлива че имам тези малки дечица Юлияна 2г.5м.-Виктория1г.3м.Затова няма да збъркаш след всичко лошо идва най хубавото.Няма да сбъркаш повярвай ми,ще си много щастлива с 2 деца.Имам много за разказване за тях.Мога да напиша книга за 2те ми деца.

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Според мен най добрата разлика е 4-5 години. Едното дете тъкмо ще порасне и няма да изисква толкова много внимание, пък и ще помага; и ще бъде съпричастно към това което ти се случва. Пък и ще можеш да подготвиш по голямото дете за случилото се. Може би и повече е се разбират. Защото 2 бебета не е лесна работа според мен. Но ако ЕГН-то те дърпа, това е друг въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт