Как се запознахте със сегашния си съпруг

  • 6 701
  • 143
  •   1
Отговори

Анкета

Как и къде се запознахте със сегашния си съпруг

Опции:

  • Мнения: 212
Как се запознават и женят хората в днешно време. Мисля че ще е интересно за повечето от вас Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 978
е друг е начинът, по който се запознахме с мъжо Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 3 675
Аз се запознах чрез чата,аз малко се разочаровах като го видях, но като се опознахме видяхме, че си паснахме като характери и така.Защо темата е зададена със сегашния си съпруг, нима хората преди сегашния си съпруг са имали поне още двама или трима?

# 3
  • Мнения: 2 131
Аз се запознах със сегашния си съпруг /засега първи  Laughing/ на работното място. В една друга тема писах, че имаше дъъъъълго сватосване отстрана на колегите и, когато най-накрая спряха, то пък взе че стана.

# 4
  • София
  • Мнения: 903
Със сегашния си ( и засега първи) съпруг ни запознаха общи приятели, с които за съжаление отдавна сме скарани.

# 5
  • Мнения: 393
  Със сегашния( втори) съпруг-Интернееет!!!
 Да кажа ли сайта Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 593
Травиално се запознахме-на работа Mr. GreenТой  охранител,аз регистратор,цял ден заедно в едно тясно помещение и така ....

# 7
  • Мнения: 3 423
Правеше ми се на недосегаем,
но успях да го убедя, че не е.

# 8
  • Мнения: 1 978
еми.....то малко сложно. Общо взето по морето. Той от Бургас дойде на почивка в Царево-засякъл ме-харесал ме-свали ме-взехме се Joy-тва е съкратената версия на сложното ни запознанство

# 9
  • Мнения: 1 937
Гласувах, но май не е редно да коментирам. Щото "днешно"-то време беше преди десет години...

# 10
  • Мнения: 3 453
Пиех сутришното си кафе на терасата в квартирата. Пред блока спря една Жигула, порядъчно натъпкана с багаж. Две момчета слязоха и започнаха да разтоварват колата. Очевидно се нанасяха в нашия вход.
Едното момче е настоящият ми съпруг.  Grinning

# 11
  • Мнения: 676
Запознахме се в интернет. Докато си пишех в кюто с един познат, се оказа че той пише от компютъра на мойто мъж. По едно време този познат станал, а милото започна да ми пише уж от негово име. Всъщност се оказа, че вече сме се виждали, дори и харесали, но тогава всеки си е имал половинка. После от дума на дума.... срещи, лИбови, чудеса....  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 126
Свали ме от трамвая...това беше преди близо16г.

# 13
  • Мнения: 2 005
Ние се познавахме! Той беше колега на бившия ми съпруг. Joy С първия нямахме деца и някак си естествено се разделихме за 3-4 години. Най-интересното беше, че тогава мислех настоящия ми съпруг за женен... Embarassed

# 14
  • Мнения: 552
Аз съм в графата с общите познати, макар че хората изобщо нямаха за цел да ни сватосват (дори се ужасиха после, понеже и двамата бяхме обвързани тогава)  Mr. Green
Но леко ме стресна, че в момента на първо място в анкетата са Интернет запознанствата... значи вярно така стана вече, а  #Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт