За един телефон-помощ

  • 1 032
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте!
За Коледа дъщеря ми ми подари мобилен телефон-моторола razr v3.Изпрати ми го от Англия. И естествено наръчника за ползване му е на английски. Обаче аз нали не знам и дума от  този език ми е трудно да боравя с телефона. В смисъл не знам как да си направя настройките, функциите на някои бутони и неща от този род. Та молбата ми е ако някой знае от къде да си сваля инструкция за ползване на български, моля да ме светне.

# 1
  • Мнения: 425
Най добре иди в някой сервиз да ти сложат българско меню, а за упътване на български потърси в магазините за мобилни телефони. И се въоръжи с много търпение - моторола са апаратите с най - сложно меню (не че искам да те обезкуражавам, просто да си знаеш)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Моят съвет е да не си слагаш българско менюо, не е кой знае колко сложно да работиш с Моторола на английски. Трябва да научиш 10-20 думи и това е  Peace. Аз лично не давам току-така да ми бърникат из софтуера на телефона

# 3
  • Мнения: 274


Здравейте!
За Коледа дъщеря ми ми подари мобилен телефон-моторола razr v3.Изпрати ми го от Англия. И естествено наръчника за ползване му е на английски. Обаче аз нали не знам и дума от  този език ми е трудно да боравя с телефона. В смисъл не знам как да си направя настройките, функциите на някои бутони и неща от този род. Та молбата ми е ако някой знае от къде да си сваля инструкция за ползване на български, моля да ме светне.
Със зелената слушалка вдигаш, с червената затваряш...кво толкова....Simple Smile Ако пак не се справиш, мога да ти преподам няколко урока по приложен английски, а ти в замяна ще ми дадеш назаем за една вечер телефона да се изгъзаря в еврофутбола Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Мнения: 22 867
Здравейте!
За Коледа дъщеря ми ми подари мобилен телефон-моторола razr v3.Изпрати ми го от Англия. И естествено наръчника за ползване му е на английски. Обаче аз нали не знам и дума от  този език ми е трудно да боравя с телефона. В смисъл не знам как да си направя настройките, функциите на някои бутони и неща от този род. Та молбата ми е ако някой знае от къде да си сваля инструкция за ползване на български, моля да ме светне.

Тук е най-вероятно да получиш отговор на въпроса си.

# 5
  • Мнения: 10


Със зелената слушалка вдигаш, с червената затваряш...кво толкова....Simple Smile Ако пак не се справиш, мога да ти преподам няколко урока по приложен английски, а ти в замяна ще ми дадеш назаем за една вечер телефона да се изгъзаря в еврофутбола Simple Smile Simple Smile
Де да бяха само зелената и червената слушалка... Laughing Ами другите джаджи? Как да откажа обаждане? Например

# 6
  • Мнения: 274


Със зелената слушалка вдигаш, с червената затваряш...кво толкова....Simple Smile Ако пак не се справиш, мога да ти преподам няколко урока по приложен английски, а ти в замяна ще ми дадеш назаем за една вечер телефона да се изгъзаря в еврофутбола Simple Smile Simple Smile
Де да бяха само зелената и червената слушалка... Laughing Ами другите джаджи? Как да откажа обаждане? Например

като не вдигаш. т.е. не пипаш нищо....Simple Smile Ама то вече телефоните имат хиляди ненужни джаджи и хуйни....човек се обърква....купувайте си по-прости телефони бе хора Simple Smile


# 7
  • Мнения: 10
В общи линии се справям вече. И аз мисля че има доста ненужни джаджи. Благодаря на всички за съветите.

# 8
  • Мнения: 2 197
В страницата на Jeff има голямо разнообразие от инструкции на български - избираш модел и си теглиш файлчето.

Общи условия

Активация на акаунт