Кога мога пак да се боядисам?

  • 6 767
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Боядисах се с Палет в неделя, но цветът далеч не доближава обявения на опаковката, вместо WINE RED стана някакво гадно циганско червено, което
1. не ми харесва
2. дава гаден контраст спрямо предишния ми цвят, който е доста по-тъмен.
Подозирам, че при всяко миене, цветът ще пада като за световно и скоро ще приличам на лелка от битака, предвид всичките ми бели коси.
Кога мога да предприема ново боядисване, трябва ли да чакам 30-40 дни, за да не изгори косата?

# 1
  • Мнения: 772
Мисля че след 3 седмици няма проблем да се боядисаш пак..Имай предвид,че след 2-3 измивания цвета няма да е същия като сега..

# 2
  • Мнения: 2 270
Много зависи в какво състояние е косата ти, аз съм предприемала боядисване още на следващия ден, но тогава косата ми беше далеч по-добре от колкото в момента. Изчакай поне 2 седмици! Peace

# 3
  • Мнения: 2 414
Ти можеш и днес да се боядисаш...принципно не ти пречи нищо,но все пак си зависи и от състоянието на косата ти. Wink
Според мен ще е най-добре да изчакаш малко и да отидеш на фризьор,за да получиш желания от теб цвят. Wink

# 4
  • Мнения: 1 802
Аз понеже съм от страхливите щом иде реч за коса... бих те посъветвала да поизчакаш 2 месеца и тогава да се боядисаш, по този начин ще дадеш на косата си време да се възстанови поне малко!
Желая ти като миеш косата си да се получи някой интересен цвят и да не те дразни толкова много!  Hug  Peace

# 5
  • Мнения: 33
Можеш веднага да се боядисаш. Косата гори от блондори, обикновените бои не са толкова опасни. Ако все пак не ти се иска толкова скоро пак да се боядисваш може да пробваш със шампоан -оцветител(той поне е безвреден). Simple Smile 

# 6
  • Мнения: 3 641
И аз съм на мнение ,че можеш веднага. Ианче самата ти ще с ечувстваш дискомфортно. На мен косата като не мие добре и полудявам ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 250
Не виждам причина да не можеш да се боядисаш веднага. Доколкото разбрах става въпрос за винено червено, а не за русо. Щом не ти понася новия цвят, по-добре го смени.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 762
Абсолютно можеш да се боядисаш веднага, няма да има никакъв проблем. Казвам го от опит, при това косата ми не е от най- прекрасните  Wink  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 736
Защо не използваш временно някакъв шампоан оцветител или нещо подобно?

# 10
  • Мнения: 17 402
Аз бих изчакала поне 3 седмици, за да се боядисам пак, но с по- качествена боя, разбира се.

# 11
  • Мнения: 410
Благодаря за съветите.
Аз самата съм склонна да изчакам поне 2 седмици, защото ме е страх да не си съсипя косата, за по-дълго ще е трудно, тъй като косата ми бясно расте и отдолу излизат бели коси. Точно заради тях се боядисвам, оцветителят хваща мъчно при такива условия...
Кофтито е, че вече близо година ползвам този цвят на Палет и този фал с цвета ме изненада.
По-качествена боя - препоръки?

# 12
  • Мнения: 17 402
Е, червенокоските да казват. Чела съм за Професионалната ЛОнда и ЖАлид- специално за чеврните нюанси, че са много добри. Преди доста години съм била с червена коса и това, от което аз  бях дволна беше Фармаколор, но тогава нямаше голям избор.

# 13
  • Мнения: 6 167
Веднага можеш да се боядисаш, няма проблем. Съвременните бои са доста щадящи.
Аз все пак бих те посъветвала да отидеш на фризьор, който да направи това, което искаш.

Общи условия

Активация на акаунт