Estee Lauder -Idealist-отзиви?

  • 8 962
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Някой ползвал ли е,и какви са ви отзивите за този серум за лице?Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 165
Супер е- след нанасянето му , кожата ми ставаше кадифено мека. За съжаление не съм го ползвала продължително време , за да ти кажа дали наистина може да се вярва на ефекта, който му предписваха в листовката. Thinking Серумът за очи от въпросната серия също е много добър. Peace

# 2
  • Мнения: 2 936
споделям мнението на, Атланта Peace мисля това да е следващата ми покупка  Grinning
две мои приятелки са много доволни и го ползват от доста време!

# 3
  • Мнения: 764
Дайте една снимка де,да го видим кой точно е?

# 4
# 5
  • Мнения: 2 936
хм,аз имах впредвид стария http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66567&goChar=E
за новия нямам отзиви  Thinking ,но все пак към него съм се насочила!

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
А дали наистина има ефект за смаляване на порите?

# 7
  • Мнения: 2 936
има,да  Peace
аз сега съжалявам,че си взех "минимазер-а" на Клиник...мисля ,че той е много по-силен от "айдиълист-а" и прекалено ми изсушава кожата!

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
А колко пари е този на Ести?

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има цените в Ягодка.

# 10
  • Мнения: 998
Получих го под елхата и съм много доволна. Добре понася на кожата ми, а изглаждането й се дължи именно на свиването на порите. Е, то не е очевадно. Все пак за пори става дума Laughing Но определено има ефект Peace

# 11
  • Мнения: 5 173
За каква възраст е?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 231

В сайта на Ести го дават в секцията "до 35"  Peace

# 13
  • Мнения: 1 111
 Аз не видях кой знае какъв ефект от него, ползвах го около година, сега го смених и съм много по-доволна.

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз не видях кой знае какъв ефект от него, ползвах го около година, сега го смених и съм много по-доволна.
,
С какво го смени 4е и аз не6то не съм във възторг?

Общи условия

Активация на акаунт