извеждане в тази мъгла

  • 2 248
  • 53
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Извеждате ли децата си в тази мъгла? Моята лекарка ме посъветва докато преминат мъглите над София да не извеждам дъщеря ми, защото тя непрекъснато има хрема. На мен обаче вече ми писна - вие извеждате ли децата си? Питам за деца около годинката.

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не, стоим си у дома. Полудяваме вече  Crazy
Но като изляза на балкона ми става лошо от влагата и смратта на автомобилни газове. В мъглата ги усещам повече, няма начин да изкарам детето на този въздух.

# 2
  • Мнения: 324
В мъгла не го извеждам. Само ако е нещо неотложно. Peace

# 3
  • Мнения: 592
Ох, и ние вече полудяваме от това стоене в къщи

# 4
  • Мнения: 526
Преди няколко дни по новините съобщиха,че в мъглата концентрацията на запрашеност е 4 пъти над нормата Sick За София ставаше въпрос.

# 5
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Не.Когато има мъгла влагата на въздуха е много висока,изгорелите газове от автомобилите не момогат да се издигнат и оставт ниско долу.Това е и най-благоприятното време за вирусите.Не ти препоръчвам да излизате.Знам какво ти е!И аз лудвам,но си намираме други забавления.

# 6
  • Мнения: 864
Никога.

# 7
  • Мнения: 157
И ние не.

# 8
# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Вчера излязохме за половин час...Ще полудея иначе в къщи... Embarassed

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Не, защото над София освен мъгла има и куп още други боклуци. Когато има мъгла те се задържат и всички дишаме този въздух. Не че и преди ги няма, но поне са в по-разредено количество.

# 11
  • Мнения: 2 100
Няма значение, че детето ми е не е на около годинка. Не го извеждам и сега в мъгла и като стане по голямо пак няма Peace

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Не излизаме. То и ние вече полудяхме, но в мъглата не бих я изкарала, ако не е за нещо важно. Мъж ми вчера даже някъде прочете, че ние трябва да пиеме антиоксиданти, пък какво остава за децата. А, ето къде го чете http://dnes.dir.bg/2008/01/14/news2542830.html

# 13
  • Мнения: 174
Ние излизаме по замалко със дъждобрана от горе

# 14
  • Мнения: 338
Не излизаме-наистина е скучно, но все пак и това ще отмине Grinning

Общи условия

Активация на акаунт