Да споделя-какво ми се случи вчера?

  • 2 438
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 384
Отдавна не съм писала в този форум,но днес не мога да се въздържа.
Вчера,както си седях на компютъра,изведнъж почувствувах ритане в корема.Заслушах се ,но то се повтори.
Съвсем сащисана,повиках мъжа си ,и той почиства и видя как корема ми се подува като от малки ритничета.
Това звучи съвсем нормално до момента ,в който трябва да кажа ,че аз съм със спирала Мирена от 1 година ,а даже и около Нова Година имах месечното ми неразположение.
Искам да уточня,че въобще не планираме бебе,приключили сме с децата и тази мисъл въобще не е в главата ми.
Но аз имам пресни спомени за малките ритничета ,а и съпругът ми няколко пъти проверява,защото аз се усъмних в себе си.
Случвало ли ви се е подобно нещо?
Аз нямам обяснение за случилото се,още повече ,че тази сутрин изприпках за тест ,и разбираемо,беше отрицателен.
Сигурна съм само,че нещо ставаше в корема ми,но не беше спазъм или някаква болка.Продължи оста време.
Разумът ми казва,че не съм бременна и това е невъзможно,но все пак пресният спомен от ритничетата остава.

# 1
  • Мнения: 4 546
бих отишла на лекар веднага  Shocked
иначе , ако са истински ритничета би трябвало тестът да е положителен - би трябвало концентрацията на хормона да е доста висока  Thinking дали е възможна тестът да е неверен, защото си със спирала  newsm78

# 2
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не виждам как ние можем да ти помогнем тук. newsm78..освен със съчувствие
отиди на лекар веднага  Hug

# 3
  • Мнения: 8 999
Ако чувстваш ритничета, коремът ти би трябвало да е доста големичък вече. Едва ли би могло  да не забележиш, че си бременна.
А понякога и мен така  нещо ме подритва, но това са мускулни спазми.

# 4
  • Мнения: 8 242
Simple Smile и на мен ми мърдат така червата понякога  Laughing Мда.. точно както риташе дребния към 5тия месец  Crazy Ама няма бебееее.. Нещо се намества вътре явно знам ли ... Колики, мускулни спазми неволни..

# 5
  • София
  • Мнения: 384
Благодаря ви,момичета.
И аз мисля,че тестът е правилен.Днес никой не ме е ритал Wink
Просто съм изумена от случилото се.
А уж съм стара пушка,би трябвало да съм наясно с всичко.
Ще изчакам малко,и ако пак получа такива симптоми,ще отида на лекар.А сега -ще звучи малко смешно-"Докторе,аз съм със спирала и тестът е отрицателен,но моля Ви да ме прегледате за бременност." Laughing

Приятен ден и много усмивки!

# 6
  • Мнения: 1 155
До колкото знам бебето започва да се усеща около 5тия  месец. Тогава моя корем беше доста голям, така че #CrazyТова са коремни спазми.....няма как да си бременна...

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 844
Спазми са, едва ли са ритничета  и при мен се случва от време на време, потрепване в корема все едно е бебе,
но никога не съм си помислила, че съм бременна  Mr. Green.
При бременност започват да се усещат към 4-5 ти месец, а до тогава със сигурност ще знам, че съм бремена,
 все пак не съм на 14г.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 14:10 от НелиСА

# 8
  • Мнения: 46 437
Добре дошла в отбора  Grinning

# 9
  • Мнения: 702
Искам да ти кажа,че на мен ми се е случвало абсолютно същото нещо!И тъйкато и аз съм раждала и знам какво са ритничета,а това беше досущ като тях,но после като се замислих не е възможво да съм бременна и то в толкова напреднал етап,че чак да рита бебето и да не съм разбрала!Според мен е от червата!

# 10
  • Мнения: 565
И аз скоро почувствах на няколко пъти такова нещо. Но със сигурност не съм бременна. Само си припомних какво беше  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 614
Искам да ти кажа,че на мен ми се е случвало абсолютно същото нещо!И тъйкато и аз съм раждала и знам какво са ритничета,а това беше досущ като тях,но после като се замислих не е възможво да съм бременна и то в толкова напреднал етап,че чак да рита бебето и да не съм разбрала!Според мен е от червата!

Извинявам се за спама предварително  Mr. Green, но mama galka23 , ти имаш лентичка за бременост и доста се развеселих, като прочетох, че само ти се е струвало и не е възможно да си бременна  Hug Peace

Иначе и на мен често ми се случва това мърдане на червата и първия път се стреснах не на шега  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 243
Искам да ти кажа,че на мен ми се е случвало абсолютно същото нещо!И тъй като и аз съм раждала и знам какво са ритничета,а това беше досущ като тях,но после като се замислих не е възможно да съм бременна и то в толкова напреднал етап,че чак да рита бебето и да не съм разбрала!Според мен е от червата!
Май доста сме го усетили.Peace

# 13
  • Мнения: 636
И на мен ми се е случвало няколко пъти, но и през ум не ми е минавало, че съм бременна Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 672
И на мен ми се случи онзи ден същото. Ама няма как да съм бременна... така че спокойно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт