Кога фиде?

  • 3 272
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Момичета кога започнахте да давате на децата си пасирани супи с фиде. Малката е злояда, готовите пюрета не ги яде и всичко се приготвя в домашни условия но май вече се изчерпах.

# 1
  • Мнения: 668
малкия го записах на кухна на 8 месеца и в супата слагаха фиде.изчакай поне още един месец и почвай.Simple Smile

# 2
  • Мнения: 668
не написах че преди това хапваше на мама супите.беше на 7 и полвина

# 3
  • Мнения: 2 131
Записвам се да следя темата, защото и мен ме интересува  Hug

# 4
  • Мнения: 546
Всички храни, съдържащи глутен е добре да се дават след 10 месец.

# 5
  • Мнения: 337
На 7 месеца и половина му дадох за първи път супа с фиде.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Освен за глутена, вярвам, тревожиш се и за яйцата във фидето  Laughing, за които също ви е рано.
Така че, избирай фиде без яйца.
Просто не мога да не го напиша. Тук, както знаем, се взираме в месеците.

Всъщност, фиде или сухар в супата-каква е разликата?
Като навърши бебето 7 месеца, може да го захраниш с глутен. И да даваш супата със сухарче.

# 7
  • Мнения: 27 524
След като захраниш с глутен, може. Най-рано да е след навършени 6 месеца. Ако фидето е с яйца - нека е след 8-ми. Аз лично супи не съм давала и не давам  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 953
Аз й дадох фиде след 8м.

# 9
  • Мнения: 5 940
Всички храни, съдържащи глутен е добре да се дават след 10 месец.
Това е крайно.

# 10
  • Мнения: 508
Като навърши бебето 7 месеца, може да го захраниш с глутен. И да даваш супата със сухарче.Варианта за фиде без яйца също е добър.Предвид възрастта ви в момента по-добре се въздържай от глутен,ако вече не си дала разбира се.На тази възраст децата едва ли се нуждаят от прекалено голямо разнообразие,вярвам че храните който вече си хапвате ще са достатъчни на детето ти,да има разнообразно меню.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 891
До към 8 месец бяхме на пюрета,след това като започнах аз да и готвя в супите съм слагала фиде.

# 12
  • Мнения: 1 674
щом си захранила с глутен може,но не по-рано от 7 мес.

# 13
  • Мнения: 887
След като захраниш с глутен, може. Най-рано да е след навършени 6 месеца. Ако фидето е с яйца - нека е след 8-ми. Аз лично супи не съм давала и не давам  Simple Smile
Peace

# 14
  • Мнения: 232
След седмия почнах супа, вътре със съвсем малко фиде.

Общи условия

Активация на акаунт