Слаби&Дебели

  • 6 669
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 918
Я кажете, кои са по-лоши, дебелите или слабите жени. Казват, че клыощавите не могат да надебелеят от злоба, но аз доста дебели злобни лелки съм виждала. Та имали някаква зависимост.

# 1
  • Мнения: 17 407
Не, няма зависимост.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма, но злобните по-лесно отслабват.
Аз затова не съм отслабнала още Mr. Green

# 3
# 4
  • Мнения: 25 568
Звезделинче, женски кеч ли ти се прииска? Няма лошо, ама да беше потърсила предишните серии, а?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 585
Абе слабите сякаш са по-злобни, никоя дебеланка не би пуснала такава тема,
дето уж между другото да стане дума, че е под 50 кг. и има перфектно тяло.
Дебелана по-скоро би се самоиронизирала в тема като "Ние голи ли да ходим, а?"
А, да, запис!

# 6
  • Мнения: 750
Слабите са по злобни разбира се! Mr. Green
Аз съм кльоща....щото съм зла! Twisted Evil
Не мога да напълнея,щото сама се ям отвътре! Joy Joy

# 7
  • Мнения: 3 423
Аз съм дебела и лоша. Изключение.

# 8
  • Мнения: 212
Я кажете, кои са по-лоши, дебелите или слабите жени. Казват, че клыощавите не могат да надебелеят от злоба, но аз доста дебели злобни лелки съм виждала. Та имали някаква зависимост.
Не само че има зависимост а има огромна зависимост между характера на човека и теглото му.
Който не вярва да се замисли само защо Дядо Коледа (Мраз) винаги е изобразяван като дебел, с розови бузки, добродушен старец. А сега си представете Дядо Мраз като съсухрен старец и ми кажете коя визия на Дядо Мраз подхожда на характера му на добър старец - слаб като върлина или дебел и щастлив.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз съм дебела и лоша.

# 10
  • Мнения: 17 407
НЕ ми се рови да търся темата Дебела или не. КАкъв беше процентът на самоопределилите се като дебели? Саня, само теб си спомням Mr. GreenПЕрфектното тяло се споменава при всеки удобен случай, Волф.
Боре,  пак  си подписа присъдата!

# 11
  • Мнения: 918
По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.

# 12
  • Мнения: 17 407
е, ако беше слаба, щеше да е злобна, щото е със самочувствие, вероятно. ТАка че...

# 13
  • Мнения: 516
Поредната тема, която ще завъши с ключ. Не ви ли омръзна? Темата се разисква почти през месец и винаги се хващате за косите накрая.
По темата- била съм много слаба, била съм и много дебела. И все така добричка.

# 14
  • Мнения: 212
По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.
Какъв извод трябва да си направим от този факт. Че хората работещи в държавната администрация са дебели жени които всъщност не са хора а животни...

Общи условия

Активация на акаунт