охранителни камери

  • 869
  • 6
  •   1
Отговори
Тъй като от време на време влизам тук във форума,искам да попитам и дано тук е правилното место за въпроса ми,някой от Вас знае ли някаква програма или там както се казва за филтриране на снимки от охранителни камери?

# 1
  • Мнения: 178
Да разбирам ли, че вече си имаш охранителни камери и само искаш да промениш начина на наблюдение?

# 2
  • Мнения: 3 830
Има фирми, които се занимават специално с камери и наблюдателна техника. Само не знам дали трябва да са те оборудвали те, за да ползваш услугите им. newsm78

Софтуер нямаше ли със самите камери, когато сте ги купували?
Потърси в интернет за подобни програми Peace

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Тъй като от време на време влизам тук във форума,искам да попитам и дано тук е правилното место за въпроса ми,някой от Вас знае ли някаква програма или там както се казва за филтриране на снимки от охранителни камери?

Какво разбираш под "филтриране" ?

# 4
Ами аз мн. не разбирам за това се допитвам до Вас,защото така ми казаха,за да се прояснят едни образи,но аз не изясних,че става въпрос за външни охранителни камери-разположени по 4-те краища на покрива на къщата.

# 5
  • Мнения: 3 830
Ами аз мн. не разбирам за това се допитвам до Вас,защото така ми казаха,за да се прояснят едни образи,но аз не изясних,че става въпрос за външни охранителни камери-разположени по 4-те краища на покрива на къщата.

Оф, то какво било. Май няма начин да се прояснят вече готови образи... newsm78
Иначе трябва да се настрои фокусът на камерите, за да са по-ясни образите. Peace
Това знам аз Peace

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Само по филмите от мътен образ се получава кристално ясен .....
викай момчетата да си довършат работата

Общи условия

Активация на акаунт