плоски брадавици по лицето на тригодишно детенце

  • 4 085
  • 4
  •   1
Отговори
живея в щатите и лекарят ми предписа алдара преди година и половина
вместо да намалеят плоските брадавици се разпространиха по цялото лице на дъщеря ми
представете си моят ужас и безпомощност защото тя все пак е момиченце
дайте ми съвети и моля ви препоръчайте ми лекар в София защото смятам да си дойда да я водя на лекар, явно тукашните лекари не ги бива много

# 1
  • Мнения: 30
 SadТова е гадно с брадавиците ,но се лекуват.Те са упорити,но и Вие трябва да проявите търпение.Някога ми ги гориха с течен азот(локално,почти цяла година през определени интервали),след това сам се мазала с мехлеми от рода на ретин А и мадеказол,за възстановяване на горния слой на кожата.Сега може да има по-ефикасни и по-добри кремове,моят проблем беше преди 15години.Тогава кожната лекарка ми обясни,че докато "майката" на брадавицата не се унищожи те ще си живеят по кожата ми,въпреки горенето.Ако се сетите,коя е била първата появила се брадавица може да стане по-бързо с лечението.

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
аз също преди доста време имах по цялата брадичка плоски брадавици и си спомням какъв кошмар беше.На мен също ми ги горяха с течен азот и от един път изчезнаха гадините.После с едно кремче но не си го спомням вече за радост не ми останаха никакви белези.Потърси добър специалист за детенцето.Бързо оздравяване.....

# 3
  • Мнения: 239
Аз също имах /и имам все още/ както плоски брадавици, така и на краче, по лицето и в областта на шията. Предприех "лечение" едва след като броят им значително се увеличи след бременността. Първо пробвах с течен азот, но раничката мина за 2 седмици. След това друг кожен лекар ми препоръча махане с кюретка - не оставяли белези. Като по този начин раничките минаха за една седмица и съм много доволна от резултата - няма никакви белези. Вярно за едно детенце може да е болезнено, но то и по двата метода се усеща лека болка.
Все това се питах - не са ли открили някакво мазило за премахването на тези "гадинки".
Аз съм от Благоевград и не мога да препоръчам лекар в София. Но тук бях в кожния диспансер със зелено направление /не от тези по каса/ от семейния лекар.
Дано да се справите по бързо и безболезнено с проблема!!!

# 4
  • Мнения: 619
Знам, че брадавиците са признак за замърсяване на червото, дисбактериоза и т.н. ...Детето трбва да се прочисти, да внимавате много с изкуствените и рафинирани храни...

Общи условия

Активация на акаунт