препоръчайте ми добър детски гастроентеролог

  • 5 386
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
здравейте Simple Smile

препоръчайте ми добър детски гастроентеролог в гр. София за моето 10 месечно бебе.

Мерси в аванс

# 1
  • Мнения: 119
Доволна съм от доц. Ковачева в поликлиниката на детската педиатрия.

# 2
# 3
  • Мнения: 941
Д-р Гайтанджиев в Трета градска,много ни помогна човека за повръщането,коликите и т.н. Peace

# 4
  • Мнения: 34
Мога да ти кажа при кого да НЕ ходиш - д-р Желев от педиатрията. Детето ми беше с алергия към кравето мляко , а той ми каза,че нищо му няма и се държа много грубо с нас. После не само ,че се доказа алергията ,но и ни питаха защо идваме чак сега - детето беше вече месец с колики,обриви и т.н.

# 5
  • Мнения: 299
Доволна съм от доц. Ковачева в поликлиниката на детската педиатрия.
Peace

# 6
Д-р Гайтанджиев в Трета градска,много ни помогна човека за повръщането,коликите и т.н. Peace

Простете, че се намесвам, но въпросния "д-р" Гайтанджиев с некомпетентността си докара  бебето дотам, че цял месец беше  с много силни колики обриви, диария и повръщане. Да каза ни , че има алергия към белтъка на кравето мляко, но ми каза да си купувам домашно краве мляко, че то не било опасно при алергия и ако не пия мляко ще ми спре кърмата. Когато се появи кръв в изпражненията на детето го заведохме при доцент Маринова и тя ми каза какво мога да ям докато го кърмя и се втрещи като и казах, че са ме съветвали да пия домашно мляко.

 За добър гастроентеролог мога да препоръчам доцент Ковачева от педиатрията.

 

Общи условия

Активация на акаунт