Наближава 02.02

  • 2 808
  • 11
  •   1
Отговори
Predi 3god.na 2.02.2005g.jivota mi se preobarna na 360gradusa.V 36g.s.se ustanovi 4e beb4eto mi nqma tonove.Kogato izleznah ot kabineta imah 4ustvoto 4e sveta se srutva varhu glavata mi sas str6na sila.Otidoh v 2-ra gradska i tam rodih martvoto si bebe.I vsi4ko tova po vina na edna nekadarna doktorka koqto na poslednata konsultatziq mi kaza 4e vsi4ko e nared,a to  se rajda 1900 i varvi v razvitieto sas 4 sedmitzi nazad.Sega imam prekrasen sin na 1.9,no ne moga da spra da mislq za parvorodnata mi rojba,koqto dori ne mojah da vidq.Mnogo ama mnogo boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Преди 3 години на 02,02,2005г. живота ми се преобърна на 360 градуса. В 36г.с се установи, че бебчето ми няма тонове. Когато излезнах от кабинета имах чувството, че света се срутва върху главата ми със страшна сила. Отидох във 2-ра градска и  там родих мъртвото си бебе. И всичко това по вина на една некадърна докторка, която на последната консултация ми кажа, че всичко е наред, а то се ражда 1 900кг. и върви в развитието си с 4г.с назад. Сега имам прекрасен син на 1,9г. но немога да спра да мисля за първородната си рожба, която дори не можах да видя. Много ама много болиииии.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 22:24 от Хера

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
bo-30,  Hug едва ли ще го забравиш, но нагушкай синът си и му дай цялата си любов. Чрез него тя ще иде и при малкото ти бебче. Flowers Rose Flowers Rose

ПП: Пиши на кирилица!

# 2
  • Мнения: 3 166
bo-30,   Sad Съжалявам за преживянето от теб... никога не забравяме.... носим си кръста... носим си спомена, болката, страха...
отново нямам думи за лекарската грешка. Как е възможно да не забележи? Не съм доктор и не разбирам, ама все си мисля, че на ехограф, особено в такива големи месеци, трябва да разбере...

# 3
  • Мнения: 502
Bo 30,съжалявам...
Няма да забравиш, никога.Но бъди силна и нагушкай сина си,наистина така ще нагушкаш и загубеното тогава Hug.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
bo-30 съжалявам много за загубата ти  Sad
Ти винаги ще мислиш за първородната си рожба и тя ще бъде винаги с теб Hug

# 5
  • Мнения: 1 369
Миличка, все едно моята история- 36 г.с., 1900 грама и никой до последно не  разбра, че бебето изостава... Знам,че колкото и деца да имам, живот и здраве, ТОЙ винаги ще си остане първородното ми дете, обичан от нас и никога няма да го забравим...
 Знам колко много боли...винаги ще има дати,които повече от всяка друга дата, трагично напомнят за тежките ни моменти...
  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 9
Съжалявам за тжоята загуба.И аз преди три години на 25 февруариродих сина си,които живя 10 дена в кувиоз .Никои не разбра от какво е по4инало датето,понеже било спряло развитие в 6-тия месец,а за последната сед. доктора ме гледа 2 пати

# 7
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Миличка,прегръщам те силно Hug

# 8
  • Мнения: 7 109
bo-30,  Hug едва ли ще го забравиш, но нагушкай синът си и му дай цялата си любов. Чрез него тя ще иде и при малкото ти бебче. Flowers Rose Flowers Rose
Hug

# 9
  • Мнения: 273
моята история е почти саштата.аз родих на 16.02.2008.едва пради 6 дни и бебето ми почина.аз го родих живо,но е умряло след половин час.бях в 36г.с.,а то милото е било с 6-7 седмици назад.лошото е.че лекарите знаеха за това и ми казваха,че щяло да порасне.каква е била причината при теб за това забавяне,защото при мен не знаят още.наистина съжалявам за загубата ти.и плача заедно с теб.

# 10
  • Мнения: 1 369
slancice,  Hug Hug Hug

не е честно...
за малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Сигурно става въпрос за проблем с храненето, с плацентата, с пъпната връв. Неща, които много рядко, за жалост, гледат лекарите...особено когато се касае за "безпроблемна" бременност........

# 11
Pri4inata se okaza edna tapa bakteriq,koqto vseki 4ovek q ima v sebesi.Tq e 4revna bakteriq kazva se ESHERIHIQ KOLI.Ta tq neznaino kak e preminala prez vlagali6teto ot tam prez platzentata i ot tam pri bebo.I vsi4ko tova nqma6e da se slu4i ako moita lekarka,koqto mi vode6e bremennosta mi be6e vzimala redovno vlagali6ten sekret.Prosto iskam da q  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт