Шампоан и балсам

  • 5 221
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Не може да не е имало подобна тема, но от търсачката нищо не излезе.
Питането ми е от коя марка сте доволни когато става въпрос за боядисана
и суха коса. До сега съм купувала от сравнително евтините марки- Nivea,
Douve, Elseve, но да ви кажа не съм особено доволна. Знам, че има различни к
коси и всяка се влияе различно от различните продукти, но въпреки това
ми е интересно да видя какво ползвате и от какво сте доволни. Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Мисля, че професионалните серии на Л'Ореал ще вършат чудесна работа. Другите са на Керастаз Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 768
Пробвала съм много марки, но единствено продуктите на Kerastase извършиха чудо с косата ми.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За суха и боядисана коса, каквато е и моята, ти препоръчвам двете подхранващи серии Nutritive Oleo-Relax и Nutritive Bain Satin на Kerastase- страхотни са.  Peace

# 3
  • Мнения: 17 407
РАзлично е. НА теб пък Керастаз може да ти се стори неподходящ. Аз съм най- доволна от Yunsey, Phyto- за много суха, Vo5 пак са суха.Имаше и един на ЛОнда в жълти опкавоки- с жожоба, но не го намирам вече. А за боядисана- Гарние фруктис. Ей това са шампоаните, от които не ме сърби скалпът. ОБаче проба- грешка. НЯма друг начин

# 4
  • Мнения: 78
А тези серии Kerastase само във фризьорските салони ли се предлагат?
И колко горе-долу струват?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 768
А тези серии Kerastase само във фризьорските салони ли се предлагат?
И колко горе-долу струват?

Да, само от салони можеш да си купиш продукти на Kerastase.

Цените на шампоана е 30 лв, маска- 72лв.

# 6
  • Мнения: 2 414
Аз ще използвам темата,за да питам за серията за блясък на Indola 

# 7
  • Мнения: 2 229
Аз попаднах на някаква маска за коса на Kerastase за 250 лв и ме заболя сърцето. Sick

http://style.pop.bg/articul174.html

# 8
  • Мнения: 120
Аз съм ползвала лятото шампоан,балсам и продукт за оформяне на къдриците на Freeman и бях супер доволна,защото слънцето много ми беше изсушило косата и те ми я възстановиха много бързо и сега ще търся пак да си купя,но ако може някой да ми ги донесе от щатите.Тук се съмнявам,че качеството е същото.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 768
Аз попаднах на някаква маска за коса на Kerastase за 250 лв и ме заболя сърцето. Sick

http://style.pop.bg/articul174.html

Олеее, егати цената. smile3515

# 10
  • Мнения: 120
То трябва да е наистина вълшебно  ShockedТи купи ли си го?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Маска за коса за 250 лева  ooooh!
Ако някоя е дала тези пари, да си сложи касовата бележка в подписа  Crazy Така де, ама ха ...

# 12
  • Мнения: 3 622
Ползвам професионалната серия на Eugene Perma http://www.eugeneperma.com/cheveux/

# 13
  • Мнения: 351
Аз в момента ползвам Клоран,не са скъпи и съм доволна.Но според мен трябва да налучкаш правилния продукт!Това което ще пасне на косата ти.

# 14
  • Мнения: 4 496
Ползвам Керанове На Южен Перма, има го и във всяка парфюмерия, както и в големите вериги като Пикадили например. Цената е около 10 лв шампоан и 9 лв.балсам. Има различни видове, най-ми харесаха тези:Flutter

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 13:42 от мис арк

Общи условия

Активация на акаунт