Поставяне на музика на slide show

  • 824
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Пускам тази тема, защо някои знаещи мами може да помагнат. Искам да направя слайд с музика, справям се с картинките и надписите, обаче когато закача музикален файл, той се възпроизвежда със слайда само на моя компютър, когато го пратя на друг звука се губи, можете ли да ми помогнте?

# 1
  • София
  • Мнения: 958
А, случайно да си се сетила да изпратиш и музикалния файл, заедно със слайда, че иначе няма да стане. Или пък го качи някъде и сложи линк към него.

# 2
  • Мнения: 11
Благодаря, че ми отговори. Изпратила съм музиката и слайда в една папка и пак не става.

# 3
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Правила съм слайд шоу с муз. файл. Имах същия проблем в началото. Файловете трябва да са в една директория. А ако ги изпращам по мейла ги архивирам в един зип.

# 4
  • Мнения: 11
до AnaDot Дали знаеш как да се сдвоят двата файла? Има от FIle меню опция Pact and do, но защо не се получава?

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
до AnaDot Дали знаеш как да се сдвоят двата файла? Има от FIle меню опция Pact and do, но защо не се получава?

Отдавна не съм работила в PowerPoint. Трябва да потърся файловете, които съм правила преди време и ще пиша пак. Дано не е спешно.

# 6
  • Мнения: 11
Не е спешно. Благодаря ги, ако мога да реша проблема.

Общи условия

Активация на акаунт