Стрес

  • 2 022
  • 37
  •   1
Отговори
Добро утро мами. (тук е 9:30)
Имам  питане  към вас. Как се справяте със стреса? Имате ли някакъв конкретен начин? Какво ви помага да релаксирате? Имате ли някаква максима към която се придържате? (пример: Не се ядосвай защото....?) Thinking

# 1
  • Мнения: 5 647
Аз със стрес не се справям. Той се справя с мен.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 131
То зависи от какво е провокиран стресът. Когато мога, гледам да излизам, често използвам Интернет, бродирам, от два дни съм се метнала по-сериозно да шетам........  Grinning
И паралелно с всичко това и на първо място - грижите за сина ми.
А за ядосването - едно хапче майна. Ама аз не съм точния човек - паля дори за дреболии и това въобще не мога да го преодолея, просто характерът ми е такъв.

# 3
  • Мнения: 89
С интерес ще следя темата,защото на мен и стреса и нервите са ми в повече . #Crazy

# 4
Ами мен ме провокира това че от мнооооооооооооооого време (години) определени индивиди ме стресират супер много, всеки ден, и осъзнах че само ми се трупа, без да имам ефективен метод за справяне със стреса. А тези индивиди са част от семейството и няма как да ги избегна.  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: X
викам,хвърлям,троша и после си пускам Вивалди Mr. Green

# 6
  • Мнения: 351
Аз напоследък ходя на при мъжът ми в кабинета му,той е психолог!Работи с арома,музико и естественно консултативна терапия!
Да ви кажа,няма особен ефект прекалено ми е близък!Пък и като се има предвид че тормоза ми е удома и ме стресира всекидневно... #Cussing outПоне слушам релаксираща музичка и се опитвам да медитирам на спокойствие с него!
То хората са казали - млади и стари на едно място не,ама като няма как търпиш! Sad

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Взех да бягам. Да тичам с други думи. Докато остана без дъх и се облея в пот. После горещ душ и съм като нова. Жалко, че не го правя често...

# 8
  • София
  • Мнения: 625
изпадам в истерия Crazy Blush
просто не мога да се справя не мога да се контролирам

# 9
  • Мнения: 3 423
Купи си карта за плуване и плувай.

Чувала съм, че някои прегръщали
дърво и дървото поемало стреса.

Прави повече секс.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да се справя Sad Понякога просто ме смазва! А бях такъв ведър човек, не мога да се позная напоследък Rolling Eyes Е, не съм постоянно в това състояние, но се усещам на моменти, че все по-трудно се контролирам. Онзи ден получих болезнени контракции заради служебен проблем Shocked и после си викам "да те таковам в тъпата овца, за простотии ще си навредиш на бебето #2gunfire". Ама на, трудно се контролирам Confused

# 11
  • Мнения: 1 404
С йога.
Белинда,миналата седмица малката падна лошо,глътна си езика,абе ужас.Получих контракции на другия ден,докторът каза,че предизвиканите от стрес не са толова опасни.Надявам се да е прав!

# 12
  • Мнения: 3 622
Понякога шофирам, слушам силно музика и пея,
понякога един горещ душ и чаша ароматно кафе и тишината в къщи ме оправят

# 13
  • Мнения: 4 665
 Шофирам без определн маршрут, само това ме вкарва в релси.

# 14
  • Мнения: 5 647
Аз пък вече минавам на принципа на шопа: "Оти да се косим като че ми мине".  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт