Отговори
  • Мнения: 898
Ако някой може да посочи невролог  за гореспоменатите проблеми.
Ходила съм при някои, но не съм доволна. Преглеждат набързо, набързо   като на поточна линия.
Тое хубаво да ми няма нищо както казват, ама мен ме боли вече повече от две години, като се редуват силна и търпима болка.

# 1
  • varna
  • Мнения: 676
По-добре започни да пражис физиотерапия.Поне два курса годишно.Съчетана с медикаменти и спазване на препоръките на специалистите,съм убедена ж добрия резултат.

# 2
dr Haritonov okrazhna bolnica Imam sa6tia problem i hodih po makite okolo 6 meseca Poznata me zavede pri nego Toj me prati na rezonans v Ruse i naj-posle otkriha kakvvo mi e Njama da sazhaljavate :DUSPEH

# 3
  • Мнения: 898
dr Haritonov okrazhna bolnica Imam sa6tia problem i hodih po makite okolo 6 meseca Poznata me zavede pri nego Toj me prati na rezonans v Ruse i naj-posle otkriha kakvvo mi e Njama da sazhaljavate :DUSPEH

Интересно аз при тия които съм ходила трябва да ме видят да падам да умирам че чак тогава да се сетят за ядреномагнитен резонс или скенер.
Аз без да ми го казвам имам желание да си направя едно от двете обаче винаги ме отказват със това че ставало облъчване. И не можело така всеки когато му скимне да си прави такива изследвания особено нераждала жена.

Общи условия

Активация на акаунт