СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-3

  • 9 485
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
                                                       

                                                         
               

pepeliashka-С бебе Руслан20.02.2007г.и Максим23.05.2003г.
Belisima-С бебе Яна5.07.2006г.И чакаме.
mama toni-С бебе Кари25.09.2006г.
Tani4ka_04-С бебе Ива22.06.2006г.
Melodiya-С бебе Пепо20.04.2007г.
gertrudka-С бебе Киара14.03.2007г.
DIVA ORHIDEQ-С бебе Диана28.01.2006 и Кристиян23.02.2001
OLIMPIA-С Джули14.07.1993г.и Коко15.02.2006г. и Джорджия20.03.2008г.
Stephy-С бебе Етко8.07.2007г.
АНАБЕЛ-Симеони Девина
Impatient-С бебе Васил10.12.2007г.
gab_i-С бебе Кристиян16.01.2008г.
Mariana75-С бебе Божидара5.11.2007г.
Manuela77-С бебе Елица3.10.2007г.
беболинчо-С бебе Константин20.07.2007г.
Люската-
Azalea-
Kаkalova-С бебе Мери15.08.2006г.
Aelia-
Старата тема.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 12:58 от mama toni

# 1
  • Мнения: 984
пльок  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 029
Eee, беболинчо, много си бърза! Изпревари ме  Laughing

gertrudka, много е сладка малката скиорка! На Банско е страхотно, много хубаво, че сте завели и нея. Ние за първи път я качихме на Витоша на снега, когато беше на 6 месеца, а баща й е страшно нетърпелив да я качва вече на ски. Казват, че е добре най-рано на 3 години да се почне, така че ще трябва да почака малко  Mr. Green Иначе тази година я взехме с нас на Боровец и докато ние карахме, баба й и дядо й я разхождаха с шейна и тя беше много доволна. А и кънките вече е пробвала, тъй като баща й я возеше в кенгурото на зимната пързалка на Ариана миналата зима  Crazy

Тони, благодарности за темата и страхотното оформление   bouquet Мислех си дали не е хубаво да добавиш и възрастта на децата или рожденните им дати евентуално, ако другите нямат нищо против.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 907
............

Тони, благодарности за темата и страхотното оформление   bouquet Мислех си дали не е хубаво да добавиш и възрастта на децата или рожденните им дати евентуално, ако другите нямат нищо против.  Rolling Eyes


Аз съм за Peace Може би е по-добре рождената дата, възрастта се променя постоянно, особено намалките, където се брои в месеци Simple Smile Киара е родена на 14 март 2007.

# 4
  • Мнения: 984
И аз съм за  Peace Малчо е на 20.07.2007  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 342
Ок момичета напишете си датите  на раждане на дечицата и като се посъберат ще ги напиша.
Аз съм малко развълнувана.Утре една моя приятелка ще ражда чрез секцио и ми е едно такова.... хем весело,хем малко притеснено.Термина и е на 9.02 но вдига кръвно а и др. показатели не са и мн.добре та затова.

# 6
  • Мнения: 984
Стискаме палци  Peace И аз днес разбрах, че една приятелка чака второ  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 789
Тони, браво за темата, много е готина  Peace Стискам палци за приятелката ти! Да кажеш как е минало.

Ива е на 22 юни 2006.

За чуждите езици си мисля, че колкото по-рано се почне, толкова по-добре. Пример за това са ми бившия и сестра му. Майка им е чужденка и съответно те още от бебета са изложени на 2 езика и ги знаят перфектно. Отделно английски и двамата, а сестрата знае немски и руски, беше започнала да учи китайски и португалски.... Направо думи нямам за нея... Голяма роля според има точно ранното учене. Не ми се искаше аз и мъжо да й говорим на друг, точно защото бг не е научила още, ама май няма как. Като не съм мислила навреме за детегледачка с чужд език, да се оправям сега Wink
Аз май ще се отказам от работата и ще си се върна да си я гледам. Малко ми е кофти от една страна, но не си струва да си троша нервите и здравето. Ще видим каква буря ще настане като им кажа утре  Mr. Green
Ми много дълго стана, айде приятна вечер  Hug

# 8
  • Мнения: 984
Аз май ще се отказам от работата и ще си се върна да си я гледам.
лично аз те поздравявам за това ти решение  Hug Дано не ти правят проблеми.

# 9
  • Мнения: 1 029
Таня, щом така си преценила, значи това е най-правилното решение за теб и дъщеря ти. Стискам палци съобщаването на новината да мине гладко  Peace

Тони, стискам палци всичко да мине нормално! Непременно да се похвалиш като имаш новини. 

И около мен напоследък много познати раждат, а няколко приятелки даже чакат второ. Две от тях родиха по същото време като мен - през юли 2006 г. и едната е родила второто още септември 2007, а другата чака сега в края на този месец  ooooh! Направо се чудя  от къде тази смелост  Mr. Green То и аз искам второ, но си мислех да минат поне две-три години...

# 10
  • Мнения: 937
Влизам при вас да честитя имения ден на Мама Тони!!!
Честит имен ден приятелко! Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

# 11
  • Мнения: 342
Мерси Галче.А ето и почерпката за всички ви..

# 12
  • Мнения: 984
Честито и от нас с малчо   bouquet

# 13
  • Мнения: 907
Честит имен ден, Тони! Бъди здрава, обичана и винаги усмихната!

# 14
  • Мнения: 342
Черпя пак.Моята приятелка роди момиче Ивана.

Общи условия

Активация на акаунт