Синьо петно на главата

  • 2 342
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 284
МИли мами бебчо има отзаде на главичката една сининка вече повече от месец-викам си да не е дето лежи все и изчаках,ама още си я има не се е махнала.Дали е от това или може да е нещо сериозно.Намира се точно отгоре,където са върховете на главичката и е светло синя до средно синя...не е като синина...ами е синкаво местото.Надявам се ме разбрахте.Моля за отговор,че вече много се притеснявам.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 15:13 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 1 367
Да не се е ударило нещо детенцето?Боли ли го като натиснеш мястото?Най-добре го покажи на лекаря бързичко и той ще ти каже от какво е.Дано не е нищо сериозно!  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 111
Извини ме, но чака месец и сега реши, че е много спешно. Съветвам те тази сининка да я погледне лекар. Дано не е нещо серозно!  Praynig

# 3
  • Мнения: 284
Ами чаках месец защото си мислех че е дето лежи,но днес стана въпрос и ми казаха че не знаят някое друго бебе да има от лежене и затова веднага се заех да разбера.

# 4
  • Мнения: 469
Да не е родилно петно?
Виж тук.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Не може да е от лежане.
Може да е монголоидно петно. Те се появяват при по-мургавите бебета. Големият ми син има на кръста и прилича на синина. Не знам дали може да има на главичката такова петно  newsm78.
Естествено това може да го каже лекар само.

# 6
  • Мнения: 284
Ами може да е такова петно там пише за бледосиньо,но сякаш се появи наскоро,а не от раждането...прочетох че може да се появи след раждане...,но незнам дали е това.

# 7
  • Мнения: 284
Това е светло петно ама не мисля че сме мургави-даже си е беличък.Оффф дане е нещо такова ...ще видим доки какво ще каже.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Заведи бебето си на лекар ! Peace

# 9
  • Мнения: 284
Ега видях,че кожата му на главата е розовичка и то се отличава. от розовата кожа .като седи бяло с леко синкав отенък

# 10
  • Мнения: 8 999
Консултирай се с педиатъра ви. Каквото и да е, той/тя най-добре ще прецени. Успех!

# 11
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Потърси консултация с кожен лекар.

# 12
  • Мнения: 9 973
покажи го на педито Peace

# 13
  • Мнения: 115
Моят син има отзад на главата червено петно, с което се роди. В болницата ми казаха, че не е проблем и сигурно ще изчезне, но най-добре да се консултираш с лекар Peace

# 14
  • Мнения: 208
Отивай на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт