Сешоар

  • 16 636
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 Искам да си купя хубав сешоар...препоръ4айте ми,може и професионален,..да е мощен,примерно 2000W,да има разли4ни степени на температура,мощност,.накрайник за струя....гледам в сайтове,4е някой имат йонизиращ ефект,което какво ще ре4е...трябва ми,за да си изправям по-безпроблемно косата......
 ....в техномаркет гледам доста симпати4ни на филипс,ремингтън,бош към 50-60лв,на нео-професионален-30лв....какво да си избера?? newsm78

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз си взех този PHILIPS HP-4882
Единственото, от което не съм доволна е че приставката отпред не е с достатъчно стесняващ се край и когато я поставя отпред много се върти на където си иска - не се застопорява добре и се наложи да я махна.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 753
Изключително съм доволна от този модел на PHILIPS   - професионален, много мощен- 2100 W , с йонизиращо действие, 3 степени на температура, 2 степени на вентилатор, дифузер, накрайник за струя и керамични връхчета за защита от пресушаване, цената му е 85 лв. в Техномаркет.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 9 395
Имам този на НЕО от близо година и съм страшно доволна от находката си.  Simple Smile
Оказа се най-сполучливата ми покупка за изминалата 2007. Hug
Особено от приставката за прав сешор, защото дифузера ползвам много по-рядко. Peace

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Препоръчвам ти "REMINGTON".Ползвам и пресата за коса на същата фирма определено съм много доволна Peace

# 5
  • Мнения: 4 435
За мене най-добрият вариант е да не си купуваш ей така,а да си поръчаш на фризьора,професионален,като тези които примерно той използва.Аз така правя и съм супер доволна.Тези сешоари се взимат от доставчици.И за да стане перфектен сешоар отпред приставката трябва да е много,много тясна,те са точно такива.Посъветвай се с фризьор. Peace

# 6
  • Мнения: 779
 а такъв някой ползвал ли е  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009319??
 
Аз си взех този PHILIPS HP-4882
Единственото, от което не съм доволна е че приставката отпред не е с достатъчно стесняващ се край и когато я поставя отпред много се върти на където си иска - не се застопорява добре и се наложи да я махна.

на мен ми трябва с приставка за изправяне,хвърлих му око на този,как така се върти,..нали е по скъп и ка4ествен?! Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 830
Филипс! Peace

# 8
  • Мнения: 779
 иля твойта приставка върти ли се Laughing

# 9
  • Мнения: 4 435
 
Аз си взех този PHILIPS HP-4882
Единственото, от което не съм доволна е че приставката отпред не е с достатъчно стесняващ се край и когато я поставя отпред много се върти на където си иска - не се застопорява добре и се наложи да я махна.

на мен ми трябва с приставка за изправяне,хвърлих му око на този,как така се върти,..нали е по скъп и ка4ествен?! Rolling Eyes

Да,тази приставка е доста широка.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
иля твойта приставка върти ли се Laughing

Тц, не се върти.

# 11
  • Мнения: 125
а такъв някой ползвал ли е  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009319??
 
Аз си взех този PHILIPS HP-4882
Единственото, от което не съм доволна е че приставката отпред не е с достатъчно стесняващ се край и когато я поставя отпред много се върти на където си иска - не се застопорява добре и се наложи да я махна.

на мен ми трябва с приставка за изправяне,хвърлих му око на този,как така се върти,..нали е по скъп и ка4ествен?! Rolling Eyes


И аз го имам същия,имам дълга и гъста коса,но я суши много бързо защото е доста силен.
И моята приставка е разхлабена,не се върти но се вади доста лесно.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Сешуара,който имам на Ремингътн е точно за изправяне,аз с такава цел го взех.Има 2 представки една по тънка  и една по-широка.Фризьорския салон,който посещавам работят с тази марка техника.

# 13
  • Мнения: 18 542
на мен ми трябва с приставка за изправяне,хвърлих му око на този,как така се върти,..нали е по скъп и ка4ествен?! Rolling Eyes
Е ми не знам, просто като я сложа не стои както съм я поставила а се върти доста свободно. Не е на винт, ами се нахлузва отпред. Ако ти трябва наистина за изправяне, не ти го препоръчвам. Иначе съм много доволна, но аз не се изправям със сешоар.

# 14
  • Мнения: 779
на мен ми трябва с приставка за изправяне,хвърлих му око на този,как така се върти,..нали е по скъп и ка4ествен?! Rolling Eyes
Е ми не знам, просто като я сложа не стои както съм я поставила а се върти доста свободно. Не е на винт, ами се нахлузва отпред. Ако ти трябва наистина за изправяне, не ти го препоръчвам. Иначе съм много доволна, но аз не се изправям със сешоар.
   явно не му е 4итава работата 6том 2ма 4овека не са доволни от приставката smile3511   

                                                                                      animal037

Общи условия

Активация на акаунт