"Шитофил 3", някой чувал ли е?

  • 4 303
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте,мами!
Наскоро попаднах на една статия във вестник, в която на двойна страница беше отпечатано отворено писмо от някаква жена,на име Моника,която разпалено хвали чудодеен продукт за отслабване, чието действие се проявява веднага. Достатъчно е само да глътнеш по 1 таблетка преди всяко хранене и...резултатите били поразителни...Въпросните таблетки били на билкова основа,следователно безвредни. Чудото се зове "Шитофил" 3 и съдържа фибри от черупки на морски животни.
Пуснах го в търсачката, но дори гугъл не намира повече информация newsm78
Някоя от вас случайно да е чувала нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 3 157
същото като него(като състав) е хитозан-а-продава се по аптеките,потърси за него отзиви,успех:)

# 2
  • Мнения: 757
брей това вълшебно хапче ли е? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 157
естествено,че е вълшебно Laughing

# 4
  • Мнения: 288
Не ми се вярва  #Crazy

# 5
  • Мнения: 3 157
това беше иронично,то е ясно,че е поредната глупост Praynig

# 6
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Изпреварила си ме в запитването ,аз същото щях да питам. Явно това е поредния "зарибяващ " продукт за отслабване при който не само се отслабва ,но и се яде
същото като него(като състав) е хитозан-а-продава се по аптеките,потърси за него отзиви,успех:)
За хитозана  търсих преди време отзиви и няма доволни нито отслабнали

# 7
Шитофил 3 е = Хитозан
В рекламите за Шитофил 3 пише, че се базира на фибри от черупки на морски животни. Хитозанът също. В аптеките се продава Хитозан за 8-9-10 лв. Не се отразява добре на стомаси с ГАСТРИТИ, ЯЗВИ и др. А Шитофил 3 се рекламира в Списания за жените по 30-120 лв. Наистина искаме да отслабнем, но не всички сме блондинки!!!
Някой иска да спечели, нали?

Какво е Хитозан?
 
Просто казано, Хитозан е един изключителен “капан за мазнини”. А от химична гледна точка, Хитозан е аминополизахарид, съдържащ повече от 5 000 глюкозамидни и ацетилглюкозамидни единици, която притежават свойството да се свързва с мазнините в стомаха, преди те да се абсорбират през храносмилателната система в кръвния поток.
Присъствието на мазнини в кръвта повишава нивото на холестерол, допринася за сърдечно-съдови заболявания и онкологични проблеми. И най-важното, води до затлъстяване. Хитозан действа като “гъба за мазнините” в стомашно-чревния тракт, предотвратява разпространението им чрез кръвта и натрупването им в организма Употребата на хранителни фибри като Хитозан подобрява обмяната на веществата и работата на храносмилателната система.

Според мен изкуствено създадения Хитозан не може много да помогне, както казваше нашият Природолечител Петър Димков - най-хубаво е природно извлечен продукт да се усвоява. Но как? Щом авторите или само търговците на Шитофил 3 или Хитозан не се афишират, работата не е наред...
Ако някой нещо разбере, нека пише..., но не се лъжете. Този начин на продажби с поща, без да видиш хората - търговци, лекари, производители... не е на добре.

Общи условия

Активация на акаунт