йога

  • 9 246
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте,
знам от опит и от всичко, което съм чела, че практикуването на йога упражнения води до много добри резултати в отслабването и извайването на тялото. Не знам дали тук сте дискутирали тази тема, но мисля, че е интересна. Вече се нароиха и доста йога студия в София, но е важно кое ще избере човек, за да не му пълнят главата с мантри, а просто да си ходи на тренировки там. Ще се радвам да чуя вашите впечатления, мнения, както и йога курсове, които са ви допаднали.

# 1
  • Мнения: 50
Здравей,аз ходех също 9 месеца и нещо на йога,но за съжаление съм от Плевен и няма да мога да ти помогна.Въпреки всичко се чувствах прекрасно и йога наистина е нещо много хубаво и то не само за фигурата наистина промяната в мен беше голяма,стана така че забременях и преподавателите по йога ми казаха да спра изобщо да я практикувам.Сега йогата много ми липсва.Много ми се иска да ходя на йога за бременни,но тук в Плевен няма.Имам само йога-нидра за бременни и си релаксирам веднъж дневно вкъщи.Ако искаш мога да попитам някой от учителите те със сигурност имат представа при кой си заслужава да почнеш да ходиш.   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2
 newsm78 къде в Пловдив има йога.
ако някой знае, моля да ми каже.

# 3
  • Мнения: 224
newsm78 къде в Пловдив има йога.
ако някой знае, моля да ми каже.

Йога-клуб "Амарита"
Рашко Зайков - моб.тел: 0898531286
Миналата година имаха тренировки в 60-класното училище в ж.к. Тракия.
Обади се, ще получиш пълна информация. Успех!

# 4
  • Мнения: 170
 а за София някой да ми препоръча място??? Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 431
и аз се интересувам за София. Ако някой знае, да сподели.

# 6
# 7
  • Мнения: 276
Йогата не е само тренировки, а начин на живот. Аз ходих на курс, след който спокойно мога да си правя практиката вкъщи.

# 8
  • Мнения: 170
Къде е този курс??? Thinking

# 9
  • Мнения: 276
Виж това: http://artofliving-bg.org/
Провеждат се курсове в много градове в страната: София, Пловдив, Варна, Велико Търново, Русе, Стара Загора, Шумен и др.

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз съм ходила няколко пъти в София, в квартал Гео Милев Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 431
Аз съм ходила няколко пъти в София, в квартал Гео Милев Peace

На стадион Академик ли? Моля те, дай още инфо - цени, събота-неделя или през седмицата, доволна ли си...

# 12
а за варна да ми каже някой,аз правя йога в къщи по една програма от тв,но искам да посетя и курс за да науча повече

# 13
  • Мнения: 3 622
neli72 в спортния център на Ян Палах има йога

# 14
  • Мнения: 5 001
За София - Студентски дом(на опашката на коня) има йога.Познавам инструктора,бил е в Индия  и е учил там.Така,че се пие вода от извора.....

Общи условия

Активация на акаунт