Лазерно заличаване на стрии в Борекс?

  • 13 812
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 262
Мили момичета  Hug

Моля да споделите с мен, ако сте ходили на процедура в Борекс за заличаване на стрии с лазер  Rolling Eyes - имаше ли ефект, доволни ли сте и т.н. Накратко - заслужава ли си подобна инвестиция  ooooh!

Ако пък сте открили друг медицински център или козметика, които са ефективни за стрии - моляяяяяяяяя споделете  Hug

Благодарско   bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Помоли да ти преместят темата в "Красива мама"там ще получиш по-вече информация Peace

# 2
  • Мнения: 2 068
Аз ходих сега ще те разочаровам  Laughing само на консултация при дерматолог там. Трябваше да спра да кърмя за да започнат да ме обработват  Mr. Green. Е сега спрях но чакам финансиране от НОИ и тогава ще отида. Поне корема малко да пооправя  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 262
kalaka, и аз бях на "консултация" там, да ти кажа не разбрах какво значи точно тая консултация и защо ми взеха 20 лв. за нея, при положение, че си беше само рекламно обяснение какви са процедурите  newsm78 това малко ме разочарова  Sick при теб така ли беше?
 Hug

# 4
  • Мнения: 81
Ох мили мами! Въобще не се вързвайте на каквито и да е обещания за лечение на стриите! Преди години имах възможност да разговарям с един от най-добрите бразилски пластични хирурзи за темата стрии та той ми каза че няма такова нещо като лечение и премахване. Предполагам , че процедурата в Борекс няма да е никак евтина , затова ви го казвам . За съжаление все още не се е намерил ефективен метод за лечение на стриите.   Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 31
Ох мили мами! Въобще не се вързвайте на каквито и да е обещания за лечение на стриите! Преди години имах възможност да разговарям с един от най-добрите бразилски пластични хирурзи за темата стрии та той ми каза че няма такова нещо като лечение и премахване. Предполагам , че процедурата в Борекс няма да е никак евтина , затова ви го казвам . За съжаление все още не се е намерил ефективен метод за лечение на стриите.   Rolling Eyes

Не,не си съвсем права. Стриите, които са прясно образуван са червено-лилави на цвят и могат да се заличат успешно. Зарасналите вече стрии, които стават бели не могат да се лекуват по ниакакъв друг начин освен оперативно.

Преди година и пловина получих 7-8 стрии от напълняване, но бяха доста големи и ужасно ме дразнеха Cry ....Ходих на 2 цикъла от фототерапии и след това на 6 процедури дермоабразио за стрии и всичко се заличи...ужасно съм доволна. Малко бавно е, но пък си заслужава резултата...бях убедена че почти нищо няма да стане...но нали знаеш надеждата умира последна. Ох, сега съм в деветия месец и нямам нито една, което е много странно и дано така да си остана Praynig

Според това което знам - третирането с лазер е доста болезнено и опасно...особено ако не се извършва от добър специалист...може да се получат изгаряния. А за Борекс личното ми мнение е, че имат шокиращо отношение към клиентите, а и цените им са  Shocked

Там където ходих ми правиха и безплатна консултация и картон за следене на резултатите. Трябва да потърся координатите и ако искаш ми пиши на лични да ти ги пусна.

# 6
  • Мнения: 2 068
Цитат
Според това което знам - третирането с лазер е доста болезнено

Намен ми казаха че не боли усещало се само едно парене но и да боли ако има резултат пак съм готова да да ми ги махнат. Моите стрии са с голенината на макия ми пръст и са по целия корем а имам и много по дупето, бедрата....... ooooh!

# 7
  • Мнения: 562
Здравейте!
 PALECHKA, прочетох това, което си писала за стриите и исках да ти изпратя лично съобщение, но си изчерпала лимита си във входящата кутия, така че не можах. Силно се надявам да прочетеш това, което ти пиша сега тук.
 Ето и текста на личното съобщение, което щях да ти изпратя:
"Zdravei!
Prochetoh vyv foruma, che si imala uspeshno zalichavane na presni strii. Sega sym bremenna v 8-miq mesec i predi mesec - mesec i polovina mi se poqviha strii po korema. Sega prodyljavat da si rastat. Prochetoh, che si hodila na dva tipa lechenie. Na edno i syshto mqsto li bqha i kyde se namira centarat? Vyobshte te molq da mi dadesh vsqkakva informaciq za tova kak da se ottyrva ot tezi ujasni strii.
I CHESTITO BEBCHE! DA TI E JIVO I ZDRAVO! MNOGO DA TE RADVA!!!
S predvaritelni blagodarnosti i pozdravi:
Pavlina Simple Smile"

Ако прочетеш какво съм ти писала може да ми изпратиш лично съобщение или да ми пишеш на buteo_buteo@abv.bg

МОЛЯ ВСИЧКИ, ако някой се е свързал с PALECHKA и тя му е дала координати на мястото, което е посещавала за процедурите, също да се свърже с мен. А ако някой я познава, знае неин e-mail или нещо друго да я извести, че я търся тук. Simple Smile

Благодарско! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 64
Ще следя темата с интерес.

# 9
  • Мнения: 37
За съжаление информацията, която аз мога да дам, не е от лично преживяване, но поне съм виждала резултат от такава процедура. Моя позната ходи на такова нещо 6 месеца след като роди, защото има ужасни стрии по ханша и бедрата-все още ярко червени, с дебелина колкото кутрето. Беше на 3 такива процедури с лазер, каза, че боли ужасно, после на третираните места стават рани, които за няколко дни хващат коричка, но за голямо съжаление, те не изчезват. Аз я видях след третото ходене и по мое мнение даже не са намалели. Общо взето тя се отказа и си остана само с неприятното усещане и доста похарчени пари. Пак казвам, не съм ходила лично, не мога да гарантирам дали с всички ще е така. newsm78

# 10
  • Мнения: 64
Мая мерси за инфото.Аз лично съм правила фототерапия и усещането е леко затопляне на третираното място.
Това което са правили на твоята позната много ми звучи като лазерен пилинг.Моята дерматоложка ми предложи тази процедура.Даже във вторник имам записан час.Мая ако ти е възможно помоли твойта позната да сподели къде си е правила процедурите.Предварително благодаря

# 11
  • Мнения: 37
Ще опитам да говоря с нея събота/неделя, за да имам повече инфо до понеделник Simple Smile

# 12
  • Мнения: 64
Мерси много  bouquet

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Сега да споделя моя опит!
Ходила съм на лазерни процедури за заличаване на стрии, именно в "Борекс". Останах много доволна. Не ме е боляло, както четох по-нагоре, но не е и безболезнено - търпи се, при това трябва да отбележа, че процедурите са правени на гърдите ми! Ранички след това не съм имала, бяха точици от убожданията с лазера, дадоха ми кремче да се мажа и след седмица нямаше и помен от процедурата. Стриите ми бяха пресни, още лилави и незнам дали заради това, но имаше ефект. След 6 месеца трябваше да отида пак, стриите вече бяха бели, но пак имаше полза и напредък. Според дерматолога, който, както споменахте взима 20лв. за консултация, ме увери, че са ми нужни още 2 или 3 процедури. Дано да са прави, но така или иначе ще продължавам докато постигна желаният резулат!  Peace

# 14
  • Мнения: 64
Евето след колко време видя ефекта от процедурите?Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт