Ясли в Пловдив

  • 2 239
  • 27
  •   1
Отговори
  • Basel
  • Мнения: 65
Здравейте мами!Аз съм от Пловдив и живея в жкТракия.От другия понеделник детето ми тръгва в ясла Слънчев рай.Има ли някой който е доволен от тази ясла и в коя група е детето му,защото толкова лоши отзиви получих,че вече се чудя какво да правя?

# 1
  • Мнения: 550
Не се чуди Peaceто май и така да е ,нямаш избор,нали вече е прието детето Simple Smile
На приказки нямай много вяра,хора всякакви,на повечето не може да се угоди...
Предстои ви адаптиране към нова среда!Всяко начало е трудно,но е важно да започнете с добри впечатления,лошите винаги ги има,все пак други хора ще гледат децата...Бъдете здрави!!! Peace

# 2
  • Мнения: 6 206
Аз съм много доволна
От първа група
Адърска и Малинова са с призвание да правят това нещо
От всичко съм доволна, чистота и тн т
Имаше в началото една неориентирана сестра Сиракова, която замина за Англия, после си беше идеално.
 

# 3
  • Basel
  • Мнения: 65
Здравей Каспър PeaceПо желание ли ви записаха в първа група или така се случи?Аз смятам да помоля директорката да ни запише в първа група но незнам дали ще ни огрее newsm78

# 4
  • Мнения: 6 206
Да, по мое желание и настояване
Но след рекламата, която съм им направила, не знам напливът може да е много голям  Simple Smile
Пробвай Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 216
Сьс сигурност откажи ,ако ти предложат 2 ра група. Аз водих детето си там точно 5 дни,

# 6
  • Basel
  • Мнения: 65
Благодаря Кремена,обаче каква друга алтернатива имам?Вие в къщи ли сте или си даде детето другаде и къде?

# 7
  • Мнения: 3 216
Не сме вкъщи,на ясли сме- в тези до Каменица.

# 8
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 216
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

Ясла Каменица или тези ДО Каменица (ясли 19)?

# 10
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И ясла Каменица ли има? Знам за детска градина Каменица. За ясла 19 ми е въпросчето.

# 11
  • Мнения: 3 216
Няма никакво значение каква група сте -1 или втора. Това не са вьзрастови групи. Ние сме втора група и сьм много доволна от персонала.Новите деца ги разпределят равномерно по групите. На още 2 сьфорумки децата са в тази ясла и сьщо са много доволни.

# 12
  • Мнения: 299
Отзиви за Слънчев рай-Тракия и по-конкретно за 4-та група?
Всъщност всякакво инфо относно яслата ще ми бъде полезно.
Мерси предварително!

# 13
  • Мнения: 299
Побутвам темата с надежда да получа все пак отговор  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 473
И аз да попитам за "Слънчев рай" как успяхте да запишете децата си? С моята приятелка няколко дни подред ходим да търсим директорката и всеки път я няма. Какви документи трябва да се представят и изобщо дали ще може да се запишем? Иначе лично познавам Адърска, но не ми се иска да занимавам жената с тези неща. Ще се опитам да се справя сама. Адърска е много свястен човек, майка е на моя приятелка и от доста години я познавам. Тя самата е баба на три внучета момиченца и е много нежна и грижовна.

Общи условия

Активация на акаунт