Как ще се кандидатства в ясли от тази година?

  • 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
за детските градини и ОДЗ-тата разбрахме, а в тези, които са само ясли?  newsm78 моля, ако някой има предства или идея къде да прочета, да сподели  Embarassed мерси предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 758
За яслите остава старата система - подаваш молба на място, няма опредлен срок за подаване, всяка ясла си е различна. По-добре питай на място.

# 2
  • Мнения: 295
благодаря, roverandom Simple Smile това сигурно означава, че пак ще става с "дарения"....

# 3
  • Мнения: 758
Ми незнам, аз подадох в нашата ясла молба през ноември и ми казаха ,че може да я приемат април. Не ми изглежда да искат "дарения". Сигурно няма проблем с местата...колкото и странно да звучи  Simple Smile на фона на тази истерия покрай ДГ.

# 4
  • Мнения: 7 821
благодаря, roverandom Simple Smile това сигурно означава, че пак ще става с "дарения"....
Това означава, че най-вероятно вече си закъсняла  Wink и ако държиш да запишеш детето ще ти се наложи да предложиш дарение.  Peace

# 5
  • Мнения: 7 947
Оф, и ние се записахме в началото на януари. Като отидох директорката започна да ми обяснява колко много желаещи имало и тн, а се оказа че молбата ми е 14та подред! След това ме поразпита къде работим с таткото, спешно ли било да дадем детенце на ясла и ми стана ясно че опипва почвата - ако сме на зор - ще дадем по някое подаръче, ако не сме - да не се хаби да опитва - поне това ми стана ясно от отношението на директорката! Започва да ми писва от тия институции вече... Close

Общи условия

Активация на акаунт