Точенце от външната страна на срамните устни...

  • 912
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Здравейте! Много съм притеснена! Докато бях в банята напипах топченце с големината на грахово зърно от външната страна на срамните устни. Аз съм в цикъл сега - 3ти ден. Утре ще отида на лекар - още сутринта, но ми кажете опасно ли е това...какво може да е ? Аз си мисля за запушена мастна жлеза...

# 1
  • Мнения: 3 794
ох,сега видя как съм написала заглавието  Embarassed опаче съм се притеснла...

# 2
  • Мнения: 3 794
ох,продължавам да пиша глупости...направо не знам как ще ме прегледат като съм неразположена...ужас Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 14 637
не се притеснявай-три пъти ми се появяват-три пъти ходя на лекар и трите пъти -"а това е запушване, мажи ги с ихтиол" и толкоз. И наистина изчезват. Но ти си иди на лекар, за твое успокоение

# 4
  • Мнения: 145
здравей,не се притеснявай толкова,предполагам че е запушване на мастна жлезичка.Аз лично имах такова и носейки по -широки дрехи за няколко дни изчезна.Естествено се консултирах с лекар както те съветвам и теб.Успех

# 5
  • Мнения: 1 938
Доколкото знам, това се нарича бартолинит - запушване на бартолинова жлеза. Ако не се спука спонтанно и не изтече гнойта, нужно е да се намеси гинеколог.  Peace

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:19 от Nellina

# 6
  • Мнения: 188
Не се стряскай толкова, на мен няколко пъти са ми излизали и сами си изчезват, но все пак иди на лекар

Общи условия

Активация на акаунт