Защо по време на бременност се получават пъпки ?

  • 1 219
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте на всички една моя позната има проблем,и ако може някой да ми каже как можем да го решим,защото е ходила на кожен лекар и с какво ли не се е мазала и има зачервени пъпчици по усните,и това й се получи по време на 8 месец и от там на сетне има пъпчици малки и червени и ситни Thinking. Ако мижете дайте ми съвет защо така става  newsm78 ? Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 750
Така става щото е прегнет! Mr. Green
Като се обеби,всичко ще си дойде на мястото! Wink
Няма лек за тази болка! Tired

# 2
  • Мнения: 25 441
Не е зле също мъжът й да обърне повече внимание на интимната си хигиена.

# 3
  • Мнения: 1 400
Не е зле също мъжът й да обърне повече внимание на интимната си хигиена.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Смешно, смешно, ама си е баш така Wink

# 4
  • Мнения: 5 393
Не разбрах  какво е казал кожният лекар?

Най-вероятно са на хормонална основа.

# 5
Ам кожния й казал че е било от нявква храна,алергия от нещо и все такива глупости  Rolling Eyesно чесно казано те тия само дрънкат врели некипели да ти земат парите и толкова.
А пък за хигиената ма мъжа й айде моля ви не пишете глупости аз питам за друго а не за кой как и какво да прави 

# 6
  • Мнения: 3 157
Ам кожния й казал че е било от нявква храна,алергия от нещо и все такива глупости  Rolling Eyesно чесно казано те тия само дрънкат врели некипели да ти земат парите и толкова.
А пък за хигиената ма мъжа й айде моля ви не пишете глупости аз питам за друго а не за кой как и какво да прави 



Ама ти изобщо знаеш ли какво изобщо искаш?Лекаря говорил глупости,тук мамите,които са ти дали съвет говорели глупости....ми защо изобщо си пуснала темата?Явно не искаш съвет,а просто да ти се обръща внимание PraynigИ що за отношение към лекарите-,,дрънкат врели некипели да ти земат парите и толкова,,-лекувай се сама,бе жена,ти сигурно повече знаеш и без да си учила,що ходиш да те занимават с щуротии Thinking

# 7
  • Мнения: 502
Аз не съм получавала и мои познати бременни също не са, така че лекаря ще каже най - точно. А дали и харесва отговора е друг въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт