varicela

  • 564
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
grypata na sina mi e pod karantina ot varicela a imame bebe na 3 meseca mnogo me e strax vuzmojno li e da se razbolee

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
спокойно  Stop
няма опасност за бебето, ако ти си карала варицела  Wink бебето има вътреутробен имунитет до 6-тия си месец  Peace

# 2
  • Мнения: 44
Когато Радост беше също на 3 месеца бяхме на гости при кумовете ни. Два дена след това кумата се разболя от варицела.  Rolling Eyes Само да подчертая, че заразяването е най-силно именно два дена преди появата на първите пъпки... Изпаднах в ужас... Лекарят каза да изчакаме 2 седмици (инкубационния период) и да не се плашим толкова. Каза още, че бебетата до шест месечна възраст имат силна имунна система и е малко вероятно да се разболеят.
Дано и при вас да няма проблем  Peace

# 3
  • Мнения: 864
Когато каката и баткото ходеха на градина в тяхната група също имаха варицела.Те не се разболяха,но се разболя татко им  Grinning
Така че не се тревожи  Peace

# 4
  • Мнения: 219
Не се тревожи ,бебето ти има имунитет от теб , ако ти си карала варицела .

# 5
  • Мнения: 950
Ние пък сме изключение от общоприетия случай (че до 6 месеца бебетата не се разболяват). Аз съм карала варицела като малка, но това не попречи на дъщеря ми, когато беше на 3,5 месеца да се разболее, въпреки че е кърмена. Изкара я много леко, без температура, с много малко пъпки. Така че е толкова страшно, ако се е заразили детенцето ти. Дори може да се окаже, че е по-добре сега, отколкото на 30г. например.

# 6
  • Мнения: 8 999
Няма страшно. По-скоро няма да се разболее, но и да се разболее, то ще изкара много леко.

# 7
  • Мнения: 1 103
ние също  я прекарахме баткото ходеше на градина и като разбрах не го пусках извесно време .После отидохме при свекито в София но като му е писано на човек не може да избяга.Беше на 7 месеца и двамата ми се разболяха но малката я изкара по тежко с много пъпки . #CrazyТова което казват че колкото по малко по добре не съм съгласна. Thinking
Дано да ви се размине успех Peace.

Общи условия

Активация на акаунт