Положителните ви емоции

  • 2 105
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
 Hug FlutterРазкажете за вашите положителни емоции.Прекалено много злобни теми имаме...нека да отворим душите и сърцата си за доброто Heart Eyes

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
На мен много позитивно ми действа слънцето...дойде ли пролетта ...до октомври все ми е позитивно. Много често подпомагам доброто си настроение с подходяща музика. Положителни емоции изпитвам когато видя доброта от непознат човек или аз направя добро някому...и т.н.

# 2
  • Мнения: 6 167
Позитивно ми действа хубавото време тук тези дни.
Хубавите ни планове за тази година. Стягането на куфарите за дълъг път.
Мъжът ми, къщата ми.. все хубави емоции. Фликр ми действа много добре, имам чувството, че целия свят е щастлив. Позитивно ми действа да мисля, че все някога ще вляза в полата от аватара ми. Гладувам с усмивка на уста. Банално е, но съм О.К, когато всички около мен са здрави.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 23:53 от Lennie

# 3
  • Мнения: 750
На кой му пука за положителните емоции?
На кой му дреме за доброто,за хубавото....
Друго си е да плювнеш върху някой,да го настъпеш,да го унижиш!
Българи сме все пак.Като няма интрига....не е интересно!
Хубавото....то не се помни!
Ако искаш някой да те запомни за цял живот,направи му лошо и си първи в графата.
Ако направиш добро,ще те забрави на другият ден!

Дано се завъртят 20 страници по темата....Ще се радвам! Thinking

# 4
  • Мнения: 1 072
Не мога да се отърва от усещането, че това са най-хубавите ми години. Усещането е свързано и с прозрението, че всичко има край. Което пък ми докарва горчив вкус в устата, но бързо го прогонвам, защото си е живо прахосничество на време, определено за наслада.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Танцувах със сина си в кухнята. Вече не трябва да се навеждам за да ме завърти.

# 6
  • Мнения: 5 940
 HugСъпругът ми снощи ми прати по кю-то това:
Нямам периферно зрение.
Изгубих го в мъглите.
Не ми трябва.
Нали имам теб.


Печка.
На котлона круши.
Мирише.
Топла есен.


Снегът няма мирис.
Но е много
и
е
чужд.


Моята стая
е много далече.
На 40 минути
от НДК.


Ти.
Иво.
Ние.
Всичко.

Иначе -всички мигове с него, с бебчо, с всички,които обичам.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 06:36 от valerie

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Коледа, всичко е някак приказно, вали сняг, слушам Let it snow и украсявам елхата  Hug
Детето ми, когато ми пее "Мила моя мамо", прегръща ме и ме целува - невероятно е.
Мъжът ми, когато ми казва, че ме обича повече от всичко на света.
Слънцето и морето Simple Smile
Природата
и още, и още, и още ............................ толкова много неща  Hug

# 8
 Heart EyesПриродата ,ми действа най позитивно,изляза ли сред нея,после съм нов човек Hug Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Тази сутрин влизах в спалнята да си взема нещо и видях мъжа ми наведен над спящото ни дете да го гали по косичката и целува за довиждане преди да отиде на работа. Е, това е такава положителна емоция, че цял ден ще ми държи Hug

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Целувката за "чао"  на децата ми пред блока. Двете коли, с по едно дете, потеглящи в различна посока. Знам, че довечера ще се срещнат отново.

# 11
  • Мнения: 5 647
Ето какво ме зарежда с положителни емоции:
усмивката на детето
хубавото време
добрата дума от приятел

# 12
  • Мнения: 8 999
Почти всичко ми носи положителни емоции, стига децата да са здрави. От началото на февруари започвам да "надушвам" лятото и това още повече ме радва.

# 13
  • Мнения: 351
Heart EyesПриродата ,ми действа най позитивно,изляза ли сред нея,после съм нов човек Hug Whistling
Зеленина,чуроликащи птички и ромолене на поток............

# 14
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Heart EyesПриродата ,ми действа най позитивно,изляза ли сред нея,после съм нов човек Hug Whistling
Зеленина,чуроликащи птички и ромолене на поток............

Слънце, плаж, море,

Общи условия

Активация на акаунт