Питанка за противозачатъчните...

  • 987
  • 9
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Проблемът е следния-моята приятелка си има ново гадже и вече месец го държи на "сухо",както се казва и още не му е "дала",въпреки,че тя  от година и нещо е на противозачатъчни заради цикъла.Та понеже и аз м съм "боса" в това отношение(и няма как да й дам правилен съвет) искам да попитам при редовен прием на противозачатъчтни,може ли да се "хване" ако партньорът свърши вътре,или каква е вероятността да се забременее ако мъжът не го изкара на врене?И още нещо ако свърши вътре и половият акт продължи без прекъсване може ли да стане "белята"?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 249
има 1% вероятност да стане нещо,но такава е вероятнаста да се скъса презерватив примерно.

# 2
  • Мнения: 4 053
нали това е идеята, да не се хване,
аз пия противозачатъчни точно с тази цел, и до сега не е имало фал,
да си се сексуват спокойно  Grinning

# 3
  • Мнения: 302
И аз също се предпазвам с противозачатъчни и до сега не е имало фалове

# 4
  • Мнения: 14 133
Аз се пазя само с противозатачни дълги години. Фалове е нямало.  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 393
Нали това е смисълът на противозачатъчните,да не се забременява.Никое противозачатъчно средство не е 100% сигурно, но за хапчетата май дават някъде 97%. Аз съм пила 8 години и няма гафове.

# 6
  • Мнения: 165
Ами щом ги пие редовно няма страшно. Да си свършва където му е кеф.Има някакъв малък процент вероятност да забременее въпреки противозачатъчните ама той е толкова минимален че…Няма страшно. То каква е файдата да ги пиеш и пак да трепериш.

# 7
Ами има риск от предавани по полов път болести ако за това питаш. най-добре е да си направят тест след 4-5 месеца от последните партьори без презерватив и тогава да се доверят само на хапчета/
Иначе противозачатъчните при редовна половина имат под 1% риск от забременяване. С презерватив рискът е м/у 5 и 25%.

# 8
  • Мнения: 172
А за болести предавани по полов път чувала ли е девойката?
Или бебето е най-страшно?

Малко офф... Това ми напомни на едно интервю по случай 1.12. Питаха момче (видима възраст не повече от 17г.) как се предпазва от СПИН. Отговорът беше "С противозачатъчни".

# 9
  • Мнения: 4 053

Малко офф... Това ми напомни на едно интервю по случай 1.12. Питаха момче (видима възраст не повече от 17г.) как се предпазва от СПИН. Отговорът беше "С противозачатъчни".

 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт