Пак за захранването

  • 823
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте д-р Слънчева.
Бебето ми е на 4 месеца и 4 дни и смятах след две седмици да започна захранване със зеленчукови пюрета, но от всичко изчетено досега вече не съм много сигурна дали не избързвам. Вие как мислите дали е рано? Досега съм давала сокчета от ябълка и морков. Имам и въпрос за тях по колко милиграма трябва да се дават и колко пъти на ден, защото аз ги давам по два пъти на ден колкото иска, но прочетох някъде, че убиват апетита. Вярно ли е? И още един въпрос: беба се роди 2400 и 49 см, първият месец наддаде 1 кг, следващият и по следващият месец по 800 грама, съответно сега е 5400 и 54 см / от преди 10 дена/. Мислите ли. че наддава добре? За информация: в началото беше на смесено хранене, сега е изключително само на карма/

Извинявам се за дългият пост и предварително благодаря! Blush

# 1
  • Мнения: 5 760
Наддава много добре. Сокчетата можете да давате както наведнъж по 50-60 мл така и това количества разделено на половина. Що се отнася до захранването пускам Ви линк мисля, че това е правилния начин на захранване. http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … d=47&Itemid=5Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт