Баба Ванга за близнаците

  • 8 624
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 336
Мисля, че на всички ще е интересен откъса, на който попаднах на страницата за Ванга, докато търсех рецептите за лечение с билки. Ето какво е казала:

„Защо напоследък се раждат толкова много близнаци. Като че ли на групи, на групи пристигат тези деца. И това не е случайно. Това са души от „небесното войнство”, които масово идват на земята, защото предстои голяма духовна борба. Те са предвестници на новото време, което изисква нови хора. Не ви ли прави впечатление колко са интелигентни сега децата още от рождение. От съвсем малки говорят за техника, за коли и самолети, за компютри и апарати, за какви ли не неща, в сравнение с предишните поколения просто се раждат гениални. Предстоят много интересни събития, но трябва да имаме търпение да ги дочакаме.”

# 1
  • Мнения: 4 965
Може би е била права...
Но лично в мен това твърдение буди и страх, ама е прекалено дълго да обясня защо...
Всъщност, чувала съм, че и Нострадамус е предлекъл, че едно бъдещо поколение на близнаци ще промени света. Не знам дали е вярно, де или просто му приписват чужди думи.  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 165
Може би е била права...
Но лично в мен това твърдение буди и страх, ама е прекалено дълго да обясня защо...
Всъщност, чувала съм, че и Нострадамус е предлекъл, че едно бъдещо поколение на близнаци ще промени света. Не знам дали е вярно, де или просто му приписват чужди думи.  newsm78

Много интересно. А в каква посока близнаците ще променят света?  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 895
Но лично в мен това твърдение буди и страх...
И при мен го има този момент, защото това:

Предстоят много интересни събития
ми звучи малко като онова китайско проклятие: "Да преживееш интересни времена" Rolling Eyes

Както казват старите хора, да не се случва на децата, това което майките си мислят...

# 4
  • Мнения: 4 965
...
Много интересно. А в каква посока близнаците ще променят света?  newsm78

Амиии, в положителна, но след редица отрицателни емоции. Четох една книга по въпроса, ама беше гадна.

# 5
  • Мнения: 983
Може би е била права...
Но лично в мен това твърдение буди и страх, ама е прекалено дълго да обясня защо...
Всъщност, чувала съм, че и Нострадамус е предлекъл, че едно бъдещо поколение на близнаци ще промени света. Не знам дали е вярно, де или просто му приписват чужди думи.  newsm78

Много интересно. А в каква посока близнаците ще променят света?  newsm78
Посоката е ясна- повече близнаци- повечи майки с психически отклонения. Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Дано променим с  близнаците  си  света  към по добро!

# 7
  • Мнения: 384
Извинявам се , че нахлувам така Praynig. това , което прочетох много ме впечатли. Като се замисля Thinking, може би има право Ванга, тя никога не греши.
аз имам наблюдение само за
"Не ви ли прави впечатление колко са интелигентни сега децата още от рождение. От съвсем малки говорят за техника, за коли и самолети, за компютри и апарати, за какви ли не неща, в сравнение с предишните поколения просто се раждат гениални. Предстоят много интересни събития, но трябва да имаме търпение да ги дочакаме.”
Ами моя син определено много си обича техниката. когато съм пред компютъра, а той иска внимание, просто издърпва кабела за Интернет ooooh!, как го знае от всички кабели кое е не знам. отваря си DVD знае откъде се пуска телевизора и др, а никой не го е учил. И това е за почти всички дечица #Crazy.

# 8
  • Мнения: 1 744
В глобален план, може би е хубаво да стане някаква чистка, защото иначе ще се самоунищожим, такива егоисти сме станали хората, че трябва нещо голямо да ни разтърси, за да се осъзнаем /а може би гледам много филми Crazy/.
Иначе и моите, и тримата са големи техници. От два дни сме без телефон, че скъсаха кабела. Редовно пускат компютъра и цъкат по него. А колко неща разбират, въпреки че не говорят още.

# 9
  • Мнения: 1 165
Аз за моите деца още нищо не мога да кажа, но племенницата ми е на 7 години и от 2 години смята. На 4 години знаеше азбуката  на пет да чете гладко и да пише печатно, а това лято, когато беше повече време при мен, четеше приказки /по нейно изискване от дебелите книжки/ абсолютно гладко с интонация и след това ги преразказваше отлично  Shocked. Знае да събира и изважда с четирицифрени числа newsm78. Сега в училище/приеха я без връзки в Горна баня и ни събра очите/ е най-добрата в класа Grinning.
Хм, накъде върви света?  newsm78 Да сме живи и здрави, пък нека са ни умнички и оправни дечицата Hug.

# 10
  • Мнения: 649
Предстоят много интересни събития, но трябва да имаме търпение да ги дочакаме.”
Това съм го чувала някъде, но не помня къде. Може други да са си преписали думите на Ванга.
Покрай раждането мен ме притесни другия факт - с големия брой момчетца, родени рез последните години, за което старите хора казват, че е на война. За войни и Ванга беше казала.
Но, смятам да не си вкарвам излишни притеснения в главата.
Както искат да се развиват децата ни, само да са ни живи и здрави!!!

# 11
  • Мнения: 983
Нека да мислим положително. Щом е казала, да имаме търпение, значи е нещо хубаво.

# 12
  • Мнения: 572
аз вярвам много във Ванга, и ми е много интересно да чета книги за нея.
явно близнаците вече не се предават по наследство както аз знам от моята баба.

# 13
  • Мнения: 3 336
Моите са от стимулация, а не по ген Laughing

Бре, колко коментари са се събрали за няколко дни, чак ме учудихте. Crazy

# 14
  • Мнения: 1 165
Моите са от стимулация, а не по ген Laughing


И моите  Rolling Eyes.

Дали тези близнаци, които са заченати по генетичен път, тоест има във фамилията близнаци са по-различни от тези, като моите, които са едва ли не изкуствено заченати Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт