ТАТКО иска да има бебе

  • 2 459
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Изчетох доста за това каква подготовка трябва да направи бъдещата майка, но нищо за това какво трябва да правят кандидат-татковците  newsm78 Laughing

Предполагам, че ще трябва да спра да пия, да пуша и да ходя по жени... Laughing Но все пак нека запознатите споделят!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Да правят секс с половинките си

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Трябва да правят секс с кандидат-майките Peace Това е достатъчно като за начало Wink

Опа Embarassed, иииииии чевръста Хера, бе Mr. Green

# 3
  • Мнения: 206
 Peace
Да правят секс с половинките си

Предполагам, че ще трябва да спра да пия, да пуша и да ходя по жени... Laughing Но все пак нека запознатите споделят!

# 4
  • Мнения: 202
Трябва да се чувстваш готов да поемеш върху себе си отговорността на бащинството, да си готов и ти за безсънните нощи, за смяната на памперсите, за никненето на първите зъбки ит.н., т.е. да станеш баща се простира доста отвъд това да не изтрезняваш седмици наред от новината и да черпиш всико живо наоколо Peace

# 5
  • Мнения: 1 248
Да правят секс с половинките си
smile3521 newsm10

# 6
  • Мнения: 7 107
Да си намери половинка.

# 7
  • Мнения: 2 270
първо:
Да си намери половинка.
второ:
Да правят секс с половинките си
Успех Peace

# 8
  • Видин
  • Мнения: 961
Да правят секс с половинките си

10x  newsm10

# 9
  • Мнения: 1 539
Да разбере, че бебе се прави 2-3 дни в месеца, а не когато на него му се иска  Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Да разбере, че бебе се прави 2-3 дни в месеца, а не когато на него му се иска  Peace
Ей това разбрива чувствата между двамата.
Нека си прави секс човека. Порбва се първо 6м-година и тогава вече се следят овулации.

# 11
  • Мнения: 9 063
Би било добре да намалиш цигарите колкото може, пиенето също - влияят на качеството на сперматозоидите, в лошия смисъл Simple Smile
По-малко - по-полезно и по-сладко Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 428
Да разбере, че бебе се прави 2-3 дни в месеца, а не когато на него му се иска  Peace
Ей това разбрива чувствата между двамата.
Нека си прави секс човека. Порбва се първо 6м-година и тогава вече се следят овулации.

Във връзкас  това, ние като правихме Маги аз въобще не съм казвала на мъж ми кога съм овулация. То при нас стана веднага и тестове за овулация не си правих, само имаше груби сметки. Но попринцип си мисля, че дори да си следиш Т и тестове и т.н., нее нужно мъжете да знаят за всичко това и да се чувстав, като на изпит в тези дни. Дали ще ес справят. Това ги стресира и не се отразява добре на "продуктивността" им  Laughing Аз поне така си мисля  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 539
И аз гледам да не го затормоззявам моя мъж, не си мислете, че му обяснявам кога съм в ову  ooooh! Но скоро му се ядосах, че се тюхкаше защо не ставало при положение, че бяхме изпуснали подходящия момент  Crossing Arms А колкото до това, че първите 6 месеца не се следяла ову - започнеш ли веднъж (аз например от 2я месец след решението да имаме бебе), не виждам как можеш да спреш. И да е грешка, вече съм я направила  Peace
Иначе няма лошо да правиш секс заради самия секс  Wink, със сигурност е добро начало

# 14
  • Мнения: 2 270
Аз пък съм от тези дето си "затормозяват" мъжете, е няма само аз да се тормозя Mr. Green
Ама в последно време го караме на едната либоФ та ше видим до къде - тормоза на мен ми дойде в повечи!

Общи условия

Активация на акаунт