студена кола

  • 741
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Мамета, да ви питам,
Има ли проблем да си направя студена кола на триъгълника, преди вършеех  с епилатора навсякъде, но ме е страх, вълни и трептения, ....абе шубе ме е. Не искам да се бръсна, а и на кола не искам да ходя, та варианта е в къщи да си направя. Мога ли нещо да направя на бебока?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз си ходех на кола-маска през цялото време... единствено, когато почна да ми личи ме беше малко срам и ходех след работното и време, нещо не ми се искаше да се засичам с други хора  Embarassed
Козметичката каза, че е опасно само в последните месеци и то ако до тогава не си ходила.... от болката спокойно можеш да получиш контракции.

# 2
  • Мнения: 2 282
ако не си си правила досега сама, сега не е момента да започваш... моя първи опит да си направя сама на триъгълника беше просто ужасяващ - силна болка, цялата посинях, да не говорим, че космите си останах залепени за кОлата, а тя - за кожата ми  Close  Embarassed , остана си и последен, след него започнах да ходя на кола на козметик - бързо, лесно и почи безболезнено.

Иначе приятелката ми ходи на кола маска до 8мия месец, в 9тия козметичката и каза, че се притеснявала, да не и стане нещо:) та се наложи да се бръсне. Проблема, както каза и nad_tab, е че от силната болка БИ МОГЛА да получиш контракции. Е, в периода, в който сме сега, ако всичко е наред, 1 контракция не е толкова страшна, си мисля аз  Simple Smile Пък и ако е при професионалист, НАИСТИНА не боли много, дори и първия път.

# 3
  • София
  • Мнения: 366
Embarassed Последната ми епилация беше в деня преди да родя  Embarassed И не това беше причината да родя  Grinning  Но аз си ходех години наред на козметик. И аз не те съветвам да се пробваш сама - определено боли повече. След първият път, в който отидох на козметик, си зададох въпроса "И защо чаках толкова време?" като боли много по-кратко време и няма пропуски.

Иначе - бръснач или крем депилатоар. Не знам доколко второто е подходящо при бременност...

# 4
  • Мнения: 6 472
От 4 години ходя на козметик за триъгълника и махам всичко. Сама се пробвах 2 пъти и двата пъти мнооооооооооооооооооооооого съжалявах после Grinning
Сега продължавам да си ходя при козметичката. Последния път беше преди 2 дни и не мисля, че бебето остана особенно впечатлено Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт