Ролки за коса ?

  • 16 635
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Какви ролки за коса да си взема , за да получа средно голями къдрици ? С каква големина да са  и какъв вид? Знам едни донапренени,знам също и едни като.. ластици. Кои са по-добри ,  с по-хубав краен резултат?

# 1
  • Мнения: 3 268
Има едни ролки с парафин.Слагат се във вряща вода за няколко минути,после водата се изсипва и се слагат на косата.Абсолютно безвредни са и правят страхотни къдрици.Има ги навсякъде и струват 2-3 лева пакетчето.Вътре са 10 ролки май.За дълга коса си вземи 2 пакета.Колкото повече коса хващаш в ролката,толкова по едри са къдриците.

# 2
  • Мнения: 1 224
Има едни ролки с парафин.Слагат се във вряща вода за няколко минути,после водата се изсипва и се слагат на косата.Абсолютно безвредни са и правят страхотни къдрици.Има ги навсякъде и струват 2-3 лева пакетчето.Вътре са 10 ролки май.За дълга коса си вземи 2 пакета.Колкото повече коса хващаш в ролката,толкова по едри са къдриците.
Мерси , Стефи. Ще ги потърся след работа   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 237
Има и едни по-едри,кухи,отгоре с бодлички, само как го обясних..Водят се самозалепващи.Може и с такива да прабваш.

# 4
  • Мнения: 678
Ползвала съм и парафинови и дунапренови и тези бодливите , които се залепват на косата.
Определено съм за последните. Косата става страхотна и естествена-махаш ги и разрошваш с пръсти, лак и готово. Но трябва да ти е дълга косата, за да не се скъси. Това се отнася за къдренето с каквито и да е  ролки. Laughing

# 5
  • Мнения: 522
Има и едни по-едри,кухи,отгоре с бодлички, само как го обясних..Водят се самозалепващи.Може и с такива да прабваш.



Аз пък от тези не съм доволна, по ми харесват парафиновите и по-дълго стои косата начупена с тях от колкото с другите.

# 6
  • Мнения: 3 268
Тези,които се залепват,направо ми проскубаха косата.Парафиновите са най-готини и си готова за 5 минути.

# 7
  • Мнения: 2 631
Дайте снимка на тези парафинопви ролки, че и аз се заинтригувах!
 Hug

# 8
  • Мнения: 1 224
Тези,които се залепват,направо ми проскубаха косата.Парафиновите са най-готини и си готова за 5 минути.
5 минути ?  Shocked Къде да ги търся тези ролки,идея си нямам...

# 9
  • Мнения: 2 631
Тези,които се залепват,направо ми проскубаха косата.Парафиновите са най-готини и си готова за 5 минути.
5 минути ?  Shocked Къде да ги търся тези ролки,идея си нямам...

Е, има предвид, че ги приготвяш и се навиваш за 5 минути, а не че за 5 минути вече си с най - разкошните блукли на света  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 118
Парафиновите и дунапреновите ролки можеш да си ги намериш в по-"забутана парфюмерийка", но със сигурност в магазините за левче или в такива подобни............

# 11
  • Мнения: 4 371
Дайте снимка на тези парафинопви ролки, че и аз се заинтригувах!
 Hug
Търсих с гугъл, няма. Не може баба ти да не е ползвала такива Grinning
Като се замисля съм ползвала какви ли не ролки и наистина тези са най-хубави newsm78

# 12
  • Мнения: 1 043
а мокрили ли сте се с бира и после ролките на главата - че ми споделиха  такъв трик който уж бил ефикасен  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 600
ама от тези парафиновите не ви ли пари ужасно на пръстите, докато навивате. аз не успявам с тях. или изма различни модели и аз съм купила от парещите newsm78

# 14
  • Мнения: 4 371
а мокрили ли сте се с бира и после ролките на главата - че ми споделиха  такъв трик който уж бил ефикасен  Rolling Eyes
А после ако ти жужи нещо около косата да не се чудиш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт