Хотели и хижи в Троянския балкан? Каране на четириколки и АТВ-та?

  • 2 674
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 558
Някой ходил ли е скоро в Троянския балкан да ми препоръча някое хотелче или хижа там? Гледах в сайта на някакъв хотел Сима на Беклемето, че предлагат каране на четириколки/АТВ-та, но моля някой, ако има информация да сподели.

# 1
  • Мнения: 410
Не мога да ти дам информация за хотела,но местността е прекрасна.Чист въздух,сняг в изобилие,гледките към балкана си заслужават.
Надявам се някой да се включи с инфо за хотела.Има и доста други хотели там които си заслужават,а и едно кръчме в близост,което не е за испускане Peace

# 2
  • Мнения: 265
Хотел "Сима" се намира точно срещу пистата на Беклемето.Била съм в ресторанта много пъти.Атмосферата е приятна,тъй като през прозорците си гледаш ски-пистата.Евтино е.Но не съм имала шанс да бъда гост на хотела,защото е заето за месец напред.Цената на двойната стая е 50 лв.До хотела са ски гардероба и пистата и явна заради това е постоянно зает.В близост се намира хотел"Виа траяна".Двойната стая е около 70 лв.Не е лош хотел,пак е красиво,защото не е презастроено.Също има и един хотел тип хижа,който мисля,че се казваше "Беклемето".Там нощувката мисля,че е към 10-15 лв.Но и условията не са кой знае какви.Пистата са  я удължили тая година и има нов влек.Мъжа ми кара ски там и е фен на Беклемето.Мисля,че картата за ски е 12 лв.Дано да съм била полезна.

# 3
  • Мнения: 1 937
Има тема за х-л Сима, заповядай
Виждам обаче, че си около Филипополис, как мислиш да прехвърлиш Балкана по това време на годината? През Шипка?

# 4
  • Мнения: 702
Хотел "Троян Плаза" гр. Троян предлагаха такава услуга преди време.  Информацията ми е от преди няколко години и за да не те подведа първо звънни да попиташ или провери в сайта им.

# 5
  • Мнения: 2 558
Момичета, благодаря ви за отговорите   bouquet Няма да минаваме през Шипка, а през Беклемето, а и дано са вярни прогнозите за времето и да не вали сняг тези дни

# 6
  • Мнения: 1 937
desex, Беклемето е затворено!
Затова и те попитах!

# 7
  • Мнения: 2 558
Е, това вече е проблем  Sad Сигурна си предполагам?
Май ще сменяме дестинацията в такъв случай, защото през Шипка въобще не ми се минава  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 937
Сигурна съм. Този проход се затваря след първите по-сериозни снеговалежи, защото никой не се грижи за почистването му (и то единствено на самото било, където обикновено има навявания), и се отваря някъде през пролетта. От северната страна се поддържа до хотелите, но да минеш през Шипка, или през София - просто не си струва.
Можеш да проверяваш пътната обстановка тук

# 9
  • Мнения: 2 558
Verdad, благодаря ти за информацията   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт