Има ли някой,който ходи на спининг?

  • 1 009
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Интересно ми е ,има ли някой ,който практикува този спорт?
www.bb-team.org/articles/1139/ - 31k

# 1
  • Мнения: 958
Аз ходех,препоръчвам ти го от сърце  Heart EyesВисокоинтензивна аеробика,съчетанието от различни упражнения върху велоаргометър прави възможно натоварването на всички мускулни групи,включително и корема,супер е,наистина  newsm10 Има спининг на стадион В.Левски в Кали спорт,инструктора е страшен,ходила съм и в Атлетик фитнес на Коперник(това е до хотел Плиска),там също е много добра тренировката,в момента ходя само на фитнес,защото времето ми за тренировки се промени откакто дъщеря ми тръгна миналата година на училище ,но това все още си е любимата ми тренировка .Също има спининг и акваспининг в Спарта,пробвай някое от тези места,дано ти хареса  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 262
ходих много интензивно, но преди да забременея - определено натоварването на всички мускулни групи е много добро и резултатите са добри  Crazy особено на дупе и крачета  Peace
аз ходих на спартак, при ева и съм доволна  Hug

# 3
  • Мнения: 173
Да,аз  също ходя и мога смело да заява,че отлабнах вече с около 16 кг.Тренирам от средата на октомври.Много интензивна тренировка,толкова,че бях готова да се откажа първия път,но сега не съжалявам.Винаги съм била слаба,но не съм била толкова стегната.Чувствам се прекрасно,започвам и да изглеждам така.Остават ми още 7 кг за сваляне и акто ги сваля,смятам да продължа да тренирам.Горещо го препоръчвам и аз!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 817
Супер е. Препоръчвам ти го. Аз ходех преди, но сега времето не ми стига.

# 5
  • София
  • Мнения: 965
А по-натоварващо ли е от тае-бото  newsm78

# 6
  • Мнения: 173
На тае бо не съм ходила.Так където го тренираш,защо не провериш дали има спининг и не погледнеш за какво става дума.Мисля,че ще ти хареса.

# 7
  • София
  • Мнения: 965
ще питам  Hug
на Славия ходя, но бях чувала досега за спининг  Peace

Общи условия

Активация на акаунт