Маникюристка в Младост

  • 712
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 129
Мисля, че искам ноктопластика. Не съм съвсем убедена, но щом е влязла мухата надали ще ме пусне. Та затова искам да попитам за някоя изпитана маникюристка в Младост, защото по-далеч надали ще отида за единия маникюр. Ако може и с цени, би било чудесно...

# 1
  • Мнения: 957
Препоръчвам ти гелче да си сложиш..то е като вид ноктопластика. Ако искаш мога да ти пратя снимка да видиш моята как изглежда и да ти кажа къде да отидеш да се консултираш първо и след това да си запишеш час

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 430
Може ли и на мен да кажеш, и аз съм от Младост Hug

# 3
  • Мнения: 957
Малко ще ми е трудно така да обясня.. но ще се опитам..Само и да се опитам да издиря точния адрес... намерих го .. Младост1 ул. Димитър Попов Търговски център ет.2 Табелката е Very Creative Studio мисля..че в понеделник и неделя почиват..но ако е много спешно прави компромиси. На момичето обикновенно и е доста запълнена програмата.. но често си дава от личното време за да направи клиентка...

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 430
Много благодаря Hug

А каква е цената на поставянето на гела?

# 5
  • Мнения: 957
ох не помня точно колко беше нещо от рода на 35 мисля .. но ти като ходиш да се консултираш всичко ще ти каже с акрил гела знам че е по скъпо но тя не го препоръчва

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 430
Мерси  Hug

# 7
  • Мнения: 18 542
Много благодаря Hug

А каква е цената на поставянето на гела?
Цената е 30лв за поставяне и 25 поддръжка.  Peace
С акрил мацката не работи.

# 8
  • Мнения: 957
Много благодаря Hug

А каква е цената на поставянето на гела?
Цената е 30лв за поставяне и 25 поддръжка.  Peace
С акрил мацката не работи.
Много е добра пак казвам. Дори да съм от Люлин пак при нея ще отида

Общи условия

Активация на акаунт