Имаме проблем с храненето!

  • 638
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Здравейте доктор Слънчева моля Ви за пореден път  Embarassed за вашето мнение.Дъщеря ми е на 7 месеца и не иска да яде нищо друго освен кърма наистина ви казвам вече в чудо се виждам с нея  Tired.Захраних я с оризова каша хапваше по 3-4 лъжички около пет дни и после въобще не искаше да си отваря устата започва да плаче и това е не иска и така реших да спра кашата и да й дам пюре започнах и с тях но и там без успех пробвах със зеленчукови и плодови и пак не иска яде по 4-5 лъжици и край не знам вече какво да я правя  ooooh!.Вчера пък й правих попарка и пак по същия начин затваря устата и не иска да си я отвори след обяд пък й направих каша бананова с череша и пак така вече месец и половина всичко е без успех  Sad моля дайте ми някакъв съвет защото вече  не зная какво да правя.Иначе детето си е весело й спокойно даже пробвах да я държа гладна и пак не иска нищо плаче си за цицката но друго не иска.Благодаря Ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
При бебетата, които се захранват по-късно това е основен проблем. Можете да давате новото храна с биберон- за кашите и пюретата има специални биберони.[http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=5/color]

# 2
  • Мнения: 270
Благодаря Ви за отговора докторе  Hug  bouquet.Ще пробвам и така макар че тя никога не е пила нищо с биберон до сега винаги ми го е отказвала просто не знае какво се прави с него и се дави  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт