стерилизиране и преваряване на водата - докога

  • 3 224
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Ами това ми е въпроса - докога стерилизирахте и преварявахте водата на бебоците си

# 1
  • Мнения: 814
 Смятам да стерилизирам до годинката, но вода никога не съм преварявала. Давам Девин с розов етикет от самото раждане Peace.

# 2
  • Мнения: 9 973
докато почне да лапа всичко Peace
не стерилизирам,не изварявам Peace

# 3
  • Мнения: 157
Спрях да стерилизирам на 7м.,но водата смятам да я преварявам още дълго.

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
с риск да ошашкам всички привърженици на стерилизацията, спраях да стерилизирам като минаха 2 седмици, мия с вряла вода и сапун и потапям в дезинфектанта на Чико, а за преваряването ползвам ел. кана там водата завира и каната изключва Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 401
Водата преварявах до 1 год., а оттогава е на филтрирана чешмяна вода от кана "Брита".
Почти не съм изварявала, понеже кърмя, а биберони никога не е ползвал.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Стерилизирах до 6м по веднъж на ден,а водата преварявах до 1г и 3м.

# 7
  • Мнения: 756
стерилизирам всичко след всяко хранене и преварявам водата винаги

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Шишетата стерилизирах до 6 навършени месеца, макар че нямаше особен смисъл от това - тя вече пълзеше и пипаше всичко по земята у дома. Сега ако трябваше да решавам отново, бих спряла стерилизацията, когато детето пропълзи и започне да се среща с какво ли не.

Водата й я преварявам все още и не мисля да спирам скоро. Или давам Девин с розов етикет - нея не я преварявам.

# 9
  • Мнения: 1 477
Ами това ми е въпроса - докога стерилизирахте и преварявахте водата на бебоците си
Стерилизирам все още.Редувам изворна и преварена вода откакто навърши 9 месеца.Дотогава беше изцяло на преварена.

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Една година.

# 11
  • Мнения: 8 999
Стерилизирах и изварявах до 6тия месец. После тази предпазна мярка си загуби смисъла, защото много взеха да пипат, а после си лапнат ръчичката и какво - изгълтали цяла шепа бацили.

# 12
  • Мнения: 1 183
До 2-3 месец стерилизирах шишетата и преварявах водата  Wink

# 13
  • Мнения: 1 701
Преварявах до 6-тия мес., стерилизирах до към 1 год.

# 14
  • София
  • Мнения: 197
Стерилизирам всичко за момента, но наистина ще си изгуби смисъла, когато почне да пълзи и да пъха всичко в устата Simple Smile, вода му преварявам за млякото вечер и за миене на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт