При кой очен лекар да отида в София?

  • 2 792
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте Simple Smile При кой очен лекар да отида в София? Трябва май да отида спешно, защото много ме болят очите и все едно ми гори в края. Притеснена съм и знам, че има много добри отзиви за много лекари, но все пак искам да чуя мнения. Благодаря Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
аз съм много доволна от д-р Облашка във Вита  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Повдигам темата Simple Smile
Моля да ме насочите Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 157
Аз съм ходила в ИСУЛ и съм доволна-без направление прегледа е 15лв

# 4
  • Мнения: 2 837
Ние сме доволни от "Визус" в Княжево, на "Миле Попйорданов". Работят и с деца, и с възрастни. При доц. Алексиева прегледът е 50 лв., при останалите - с направление може.

# 5
  • Мнения: 34
В Токуда са добри , без направление е 25 лв.

# 6
здравей,можеш да отидеш в медицинска академия при д-р. Галя Димитрова,много е добра!!!оперира ме от страбизъм преди 3 години и съм много доволна!!!мога да ти да и тел номер,ако искаш ми пиши.Успех Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
здравей,можеш да отидеш в медицинска академия при д-р. Галя Димитрова,много е добра!!!оперира ме от страбизъм преди 3 години и съм много доволна!!!мога да ти да и тел номер,ако искаш ми пиши.Успех Peace

Аз водих малкия там, но не знаех, че работи ис възрастни. Благодаря Simple Smile

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз съм доволна от д-р Казакова - І градска болница

# 9
  • Мнения: 20
Д-р Лиляна Димитрова (много съм доволна от нея , тя оперира сина ми)- от Токуда или д-р Облашка от Вита.

# 10
аз ходя в клиника Пашеви, и съм много доволна , намира се в 18 - поликлиника

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
аз ходя в клиника Пашеви, и съм много доволна , намира се в 18 - поликлиника


Къде е това?

# 12
В кв.Суха Река се намира, ако искаш ще ти напиша телефона, но утре че сега не е в мен

# 13
ето и поточен адрес 18 ДКЦ ул.Емануил Васкидович номер 51 - МЦ за Зрение''Проф.К.Пашев", тел.9454201;като влезеш в поликлиниката веднага срещу входната врата,аз ходя при д-р Шандурков.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
 Мерси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт